ÜRETİM YÖNETİMİ EĞİTİMİ DÜZENLENDİ

 

ATSO KOBİ Akademisi eğitim takvimi çerçevesinde Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasında Üretim Yönetimi Eğitimi düzenlendi. Eğitimin açış konuşmasını yapan ATSO Yönetim Kurulu Üyesi Fatih Mühsürler, “Odamız’ın eğitim faaliyetlerini 2018 yılından itibaren ATSO KOBİ Akademisi adıyla düzenliyoruz. Her yıl, sizlerden gelen talepler doğrultusunda eğitimlerin çıtasını yükseltmek için gayret gösteriyoruz. Bugün, 2023 yılındaki 9’uncu eğitimimizi veriyoruz. Katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyoruz” dedi.

Mühsürler, konuşmasını şöyle devam etti:

“İşletmelerimiz, aynı zamanda bir üretim merkezidir. Bazı işletmelerimiz sadece mamul üretirken, bazı işletmelerimiz ise sadece hizmet üretiyor. Mamul ve hizmet üreten işletmelerimiz de bulunuyor. Malumunuz olduğu üzere, ekonomi çarklarının dönmesi için sadece üretim yetmiyor. Üretimin, hedef kitlenin ihtiyaçlarını karşılar biçimde arz edilmesi; hedef kitlenin beklentileri ve eleştirileri doğrultusunda da sürekle gözden geçirilip iyileştirilmesi büyük önem taşıyor. Yine bu süreçle bağlantılı olarak işletmenin ufkunu birlikte belirleyeceği personelin de niteliklerinin işletmeye uygun olması gerekiyor. Bu bağlamda bilgilerimizi güncellememizi sağlayacak olan eğitim dolayısıyla Sayın Dr. Öğretim Üyesi Fulya Yüksel’e teşekkür ediyor; sizleri sevgi ve saygıyla selamlıyorum.”

Mühsürler’in ardından Afyon Kocatepe Üniversitesi Dr. Öğretim Üyesi Fulya Yüksel, üretim süreçlerini anlattı. Eğitim, Katılım Belgesi takdimi ile sona erdi.

Eğitimimizi bağlantıdan izleyebilirsiniz:

https://www.youtube.com/watch?v=91C4rRnWuF4

#ATSOKOBİAkademisi