ÜNLÜ YAZAR ALİŞAN KAPAKLIKAYA GÖNÜLLERE DOKUNDU

       Ramazan etkinliklerimizin son konuğu hikâyeleri ile milyonları derinden etkileyen eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya oldu. Kişisel gelişimci, yazar Kapaklıkaya Zafer Meydanında Afyonkarahisarlılarla buluştu.

Belediyemiz, Ramazan etkinlikleri programı kapsamında Türkiye'nin önde gelen isimlerini hemşehrilerimizle buluşturdu. Sevilen kişisel gelişimci, eğitimci-yazar Alişan Kapaklıkaya bu kapsamda Zafer Meydanında söyleşi yaptı. Siyah Pantolon, Aramızda Kalsın, Sevgi Bahçesinin Bahçıvanı, Yüreğime Dokunan Eller, Kendini Yeniden Başlat, Asla Vazgeçmedim, Sen Hiç Kendini Yaşadın mı? adlı milyonları derinden etkileyen kitaplarının yanı sıra katıldığı TV programlarında anlattığı hikâye ve anekdotlarla geniş kitlelerin tanıdığı isim olan eğitimci yazar Kapaklıkaya, aile ilişkileri ve iletişim sorunlarına ışık tuttu. Kapaklıkaya, meydanı dolduran vatandaşlarımıza unutulmaz bir sunum gerçekleştirirken verdiği örneklerle süslediği konuşmasında hem eğlendirdi hem hüzünlendirdi.

Yoğun bir ilgiyle karşılaşan Kapaklıkaya'nın programına Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, Belediye Başkan Yardımcılarımız Süleyman Karakuş, Barış Dal, birim müdürleri ve çok sayıda vatandaş katıldı. Alişan Kapaklıkaya iki saate yakın kaldığı sahneden yoğun alkış ve ilgi ardından ayrıldı. Kapaklıkaya daha sonra sevenleri için kitaplarını imzaladı, hayranları ile bol bol hatıra fotoğrafları çektirdi. Program sonrası Başkanımız Mehmet Zeybek te Kapaklıkaya'yı misafir ederek, sohbet etti.

RAMAZAN ETKİNLİKLERİ SON BULDU

Belediyemiz tarafından hazırlanan Ramazan etkinlikleri ile vatandaşlılarımız ve çocuklarımız 11 ayın sultanı Ramazan'ı huzurla, mutlulukla ve dolu dolu geçirdi. He akşam Zafer Meydanı'nda yapılan farklı programlara hemşehrilerimiz yoğun ilgi gösterdi. Ramazan ayının her anlamda maneviyatının hissettirildiği programlar öğrencilerin gösterileri ile son buldu. İlk okul öğrencileri hazırladıkları oyunları meydanı dolduran kalabalığa karşı sergiledi.