AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay Park Bahçeler ve Veteriner Hizmetleri Müdürlüğünde çalışan personelle bir araya geldi. Ziyarette Uluçay’a il yönetim kurulu üyeleri ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

Hüseyin Ceylan Uluçay

“BOŞ VAATTE BULUNMAM”

Burada konuşan Uluçay, belediye personellerinin sıkı çalışmasına dikkat çekti.

Uluçay, “Afyonkarahisar’ımızın her köşesinde sizlerin emekleri var. Sıcak soğuk, gece gündüz demeden çalışıyorsunuz. Bizlerde 1 Nisan’dan itibaren sizlerle birlik ve beraberlik içerisinde çalışmaya devam edeceğiz. Bizler sizlerle birlikte Afyonkarahisar’ımızdaki her bir vatandaşımızın hizmetine koşmak durumundayız. Tabi bu noktada sizlerin mutluluğu, huzur ve dayanışma içerisinde çalışıyor olması da büyük bir önem arz ediyor. Sizlerin huzuru mutluluğu olmaz ise verimli olamayacağınızda bilincindeyim’’ dedi.

BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİN PEKİŞTİĞİ ZAMANLARDIR BAYRAMLAR BİRLİK VE BERABERLİĞİN PEKİŞTİĞİ ZAMANLARDIR

Hüseyin Ceylan Uluçay

TUTAMAYACAĞIMIZ SÖZÜ VERMEDİK

Kendisinin yıllardır ticaretle uğraşan birisi olduğunu söyleyen Uluçay, ‘’Belediyenin gelirine göre verilecek en yüksek ücret gelirin yüzde kırkıdır. Sayın Cumhurbaşkanımız ilimize geldiğinde kendisine de arz ettim. Biz bir maaş sözü sizlere vereceğiz. Verdiğimiz bu sözü de size mahçup olmamak adına yerine getirecek şekilde vermeminiz gerekiyor. Bir diğer hususta hiçbir personelimizi işinden etmeyecek şekilde mevcut standartları üst seviyeye çıkartmak. Biz AK Parti iktidarı olarak işçilerimize emekçilerimize hiçbir zaman tutamayacağımız yerine getiremeyeceğimiz sözü vermedik, verdiğimiz bütün sözleri de elhamdülillah yerine getirdik. Tabi sizlerin emekleri karşısında vereceğimiz her bir vaat az kalır yalnız boş vaatler vermek sizlere olmayacak sözler vermek bizim işimiz değil. Ben her zaman diyorum görevler makamlar geçicidir. Bu görevleri teslim ettiğimde sizlerle bir araya gelemeyecek sizlerle hemhal olamayacak bir duruma gelmem o yüzden hiçbir boş vaatte de bulunmam. 20 yıllık iktidarımızda hiçbir işçimizin emektar kardeşimizin maaşının yatmadığı bir dönem olmadı. Sizlerde müsterih olunuz sizi rahatlatacak en uygun en yüksek rakamı çalışıp sizlere sunacağız inşallah” diye konuştu.

Hüseyin Ceylan Uluçay

100 BİN TL NAKDİ DESTEK VERİLECEK

Mevsimlik çalışan vatandaşlar için de müdürlüklerle görüştüğünü söyleyen Uluçay, mevsimlik işlerin mağdur olmaması için daimi çalışma kapsamına almak için ellerinden geleni yapacaklarını kaydetti.

Müjdelerine bir yenisini daha ekleyen Uluçay, ‘’Kamuoyuna duyurduğumuz 109 projemiz arasında yer alan ve yeni evlenecek gençlerimize 50.000 destek ödemesini belediye çalışanlarımız için daha özel bir çalışma haline getirdik. Bu kapsamda yeni evlenecek olan belediye personellerimiz 100 bin TL nakdi destek ödemesi vereceğiz. Aynı zamanda belediyemize ait düğün salonumuzu da ücretsiz olarak sizlerin kullanımına açacağız. Belediye personelimize sunacağımız diğer hizmetlerimiz arasında da yemek ücretlerini almayacağız ve belediye ye ait otobüsleri sizler ve aileleriniz yüzde 25 indirimle kullanacaksınız. Sizlerle birlikte sosyal ve kültürel faaliyetlerimizde birlikte gerçekleştireceğiz” ifadelerini kullandı.

Kaynak: BÜLTEN