Ankara'da gerçekleştirilen aday tanıtım programının ardından seçim çalışmalarına başlayan AK Partili Hüseyin Ceylan Uluçay, Afyonkarahisar'ın ihtiyaçlarına yanıt verecek ilk projenin detaylarını paylaştı. Uluçay, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Mahinur Özdemir Göktaş ile gerçekleştirdiği görüşmenin ardından, huzurevi projesinin 2024 yatırım planlarına dahil edildiğini ifade etti.

Büyük mücadelelere sahne olan atletizm müsabakaları tamamlandı Büyük mücadelelere sahne olan atletizm müsabakaları tamamlandı

2024 YATIRIMLARI KAPSAMINA ALINAN İLK PROJE OLDU

Ankara’da ki aday tanıtım programı sonrası AK Partili Hüseyin Ceylan Uluçay seçim startını Ankara’dan verdi. Afyonkarahisar için kolları sıvayan AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay ilk projesine dair paylaşımda bulundu. Uluçay paylaşımda; ‘’31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için ilk müjdemizi Aile ve Sosyal Hizmetler bakanımız Sayın Mahinur Özdemir’den aldık.. İlimize yapılması planlanan huzurevi 2024 yılı yatırım planına alındı. Aziz hemşerilerimize hayırlı uğurlu olsun. Bu süreçte emeği geçen milletvekillerimiz Ali Özkaya, İbrahim Yurdunuseven ve Hasan Arslan’a teşekkür ediyorum. ‘’ ifadelerine yer verdi.

Kaynak: CEMİLE KAYTAN