AK Parti Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Hüseyin Ceylan Uluçay, İsmail Mahallesi’nde oda ziyareti gerçekleştirerek mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Uluçay’a ziyarette AK Parti Milletvekilleri İbrahim Yurdunuseven ve Dr. Hasan Arslan, önceki dönem Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakan Yardımcısı, 22. ve 23. dönem AK Parti Milletvekili Ahmet Koca, İl Genel Meclis Başkanı Burhanettin Çoban, Merkez İlçe Başkanı Serkan Mumyakmaz ve teşkilat mensupları eşlik ettiler.

hüseyin ceylan uluçay

Afyon’da sazlık alan yangınlarını önlemek için çalışma başlatıldı Afyon’da sazlık alan yangınlarını önlemek için çalışma başlatıldı

“YAPACAĞIZ DEDİĞİMİZ NE VARSA YAPTIK”

Uluçay burada yaptığı konuşmada, vatandaşın onayı ve isteği olmayan, gönlüne yatmayan hiçbir işte olmayacaklarının altını çizere, ‘’Sizlerle istişarelerimizle sizlerinde isteklerine kulak vererek zaten mutlu olan şehrimizi sizlerle birlikte en mutlu şehir  yapacağız Allah’ın izniyle. Benim gayem hiçbir zaman koltuk olmadı, benim gayem hizmet. Sayın Cumhurbaşkanımızın da belirttiği gibi biz eser ve hizmet siyaseti yapıyoruz. 23 yıllık iktidarımızda şehrimizin her köşesine hizmet getirdik, getirmeye devam edeceğiz’’ dedi.

hüseyin ceylan uluçay

‘NE VADETTİYSEK YERİNE GETİRDİK’

Uluçay, ‘’Biz hemşehrilerimizin başkanlık yaptığı, bizim de hizmetkar olduğumuz gerçek belediyecilik anlayışla çalışıyoruz. Bizler terör sevicilerinin, Türk toplumumun aile yapısını bozmaya çalışan LGBT sevicilerinin peşinde koşmadık, koşmayız. Bizler boş vaatlerle sizlerin karşısına çıkıp, uçuk kaçık projelerle hiçbir zaman umut vermedik. Yapacağız dediğimiz ne varsa yaptık. Ne vadettiysek yerine getirdik. Sizler bizlerden desteklerinizi esirgemeyerek bizim yüzümüzü ağarttınız. Bizde size hizmet için canla başla çalışmaya devam edeceğiz. 31 Mart’ta da sizlerle birlikte yeniden bir zafer kazanacağız. Katılımlarınız için hepinize teşekkür ederim” ifadelerini kullandı.  

hüseyin ceylan uluçay

Kaynak: BÜLTEN