Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kaan Diler, Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı Asena Birim sorumlusu Hilal Kalafat ve ekibi, Vezneciler'deki hain terör saldırısında şehit olan Sandıklı Ülkü Ocaklarında büyümüş Muğla Üniversitesi Başkanı, Şehit Polis Yaşar Özlem’in ailesiyle iftar yemeğinde bir araya geldi.

ülkü ocakları

2016 yılının acı olaylarından birisi olan Vezneciler saldırısında şehit olan ve Sandıklı Ülkü Ocaklarında yetişen Yaşar Özlem’in, hatırası, anavatanı Afyonkarahisar'da yaşatılmaya devam ediyor.

Avrupa Parlamentosu seçimlerinde ilk sonuçlar açıklandı Avrupa Parlamentosu seçimlerinde ilk sonuçlar açıklandı

Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanı Oğuz Kaan Diler, Ülkü Ocakları Afyonkarahisar İl Başkanlığı Asena Birim sorumlusu Hilal Kalafat ve ekibi, Şehit Polis Özlem’in annesi Keziban Koç ve ailesi ile iftar yemeğinde bir araya geldi. Hem duygusal anların paylaşıldığı hem de birlik ve beraberlik mesajlarının verildiği buluşmada, şehitlerimizin anısının yaşatılması için bir kez daha vurgu yapıldı.

Ülkü Ocakları ekibi tarafından şehidimizin ailesine moral ve destek verilirken, şehitlerimizin unutulmadığı ve her zaman hatırlandığı mesajını güçlü bir şekilde iletti.

Kaynak: BÜLTEN