Afyonkarahisar Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, gençleri spora teşvik etme amacıyla gerçekleştirilen bu projeyle ilgili yaptığı açıklamada “Bizler gençlerimizin sağlıklı bireyler olarak yetişmelerini istiyoruz. Bu sebeple farklı branşlarda ücretsiz spor eğitimleri verilecek. Bu sayede gençlerimiz hem boş zamanlarını değerlendirecekler hem de spor yaparak sağlıklı bir yaşam sürdürecekler” dedi.

24 BRANŞTA ÜCRETSİZ SPOR EĞİTİMİ VERİLECEK

3-18 yaş aralığında bulunanlar; atletizm, badminton, basketbol, cimnastik, eskrim, futbol, güreş, halter, hentbol, işitme engelliler atletizm, judo, kano, karate, masa tenisi, okçuluk, rekreatif spor (plates), taekwondo, tenis, voleybol, vücut geliştirme, yüzme, wushu, muay thai, halk oyunları ve boks branşlarına başvuru yapabilecek.

BAŞVURULAR E-DEVLET ÜZERİNDEN YAPILACAK

Brüksel Parlamentosu'na Seçilen Türk Asıllı Milletvekilleri! Brüksel Parlamentosu'na Seçilen Türk Asıllı Milletvekilleri!

Başvurular E-Devlet üzerindeki Spor Bilgi Sistemi uygulamasından yapılacak. Spor Bilgi Sistemi üzerinden velayet kullanıcısına geçtikten sonra profilden yeniden telefon numarası güncellemesi yapılması gerekiyor. Belirtilen gün ve saatte belirtilen salonda ilgili branş antrenörü velilere yönelik bilgilendirme sağlayacak.

Editör: Afyon ZAFERİM