Türk Eğitim-Sen’den anlamlı ziyaret

Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şubesi Kadın Kolları Komisyonu, Anneler Günü nedeniyle şehit ailelerini ve gazileri ziyaret ederek anneler gününü kutladılar. Komisyon Başkanı F. Arzu İzgördü, sendika olarak her zaman yanlarında olduklarını söyledi.

Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şubesi Kadın Kolları Komisyon Başkanı F. Arzu İzgördü ve Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şube Başkanı Muhtar Demirci, Türkiye Harp Malülü Gaziler Şehit Dul ve Yetimleri Derneği Başkanı İsmail Kumartaşlı’nın öncülüğünde Anneler Günü nedeniyle şehit ailelerini ve gazileri ziyaret ettiler. Heyet, Şehit Jandarma Er Murat Korkmaz ve Şehit Deniz Piyade Uzm. Çavuş Mustafa Sezer’in anne ve eşlerinin yanı sıra gazilerimizin ailelerini de ziyaret ederek Anneler Gününü kutladılar.

“Şehitlerimizin ruhları şad olsun, mekanları cennet olsun”

Sendika olarak her zaman yanlarında olduklarını söyleyen Türk Eğitim-Sen Afyonkarahisar Şubesi Kadın Kolları Komisyon Başkanı F. Arzu İzgördü, “Şehitlerimize, gazilerimize ve onların ailelerine minnet borçluyuz. Ülkemizin bölünmez bütünlüğü adına şehitlerimizin ve gazilerimizin vermiş oldukları mücadele her zaman akıllarımızda yer alacak. Onlar bizim bu topraklarda özgürce yaşayabilmemiz için al bayrağın şerefle dalgalanması için canlarını verdiler. Biz de onların aziz hatıralarına sahip çıkmaya devam edeceğiz. Biliyoruz ki, onlar için ne yapsak az. Onları hiçbir zaman unutmayacak, unutturmayacağız. Aziz Şehitlerimizi her zaman saygı ve sevgiyle hatırlayacağız. Sendika olarak her zaman yanlarındayız. Şehitlerimizin ruhları şad olsun, mekanları cennet olsun” dedi.