Trafikteki yol verme tartışması sopalı kavgaya dönüştü

Afyonkarahisar’da sıkışan trafikte yol verme tartışmasından çıkan kavgada 3 kişi ellerine aldıkları sopalarla kovalayıp yere yatırdıkları bir kişiyi acımazsızca darp edip, ardından olay yerinden kaçtı.

Olay, kent merkezi Yeşilyol caddesi üzerinde meydana geldi. İddiaya göre, bölgede süren yol yapım çalışması esnasında sıkışan trafikte iki sürücü arasında yol verme meselesinden dolayı tartışma yaşandı. Tartışmanın kavgaya dönüşmesi üzerine bulundukları araçtan ellerinde sopalarla inen 3 şahıs diğer araç sürücüsüne saldırdı. Sürücü kendisine sopalarla vuran şahıslardan kurtulmak için aracını bırakıp kaçmaya başladı. Diğer şahıslar ise sürücüyü kovalayıp yakaladıkları kaldırımda yere yatırıp sopa ve yumruklarla darp etti. Ardından çevredekilerin araya girmesi ile taraflar ayrıldı. Bu sırada polise haber verilmesi üzerine bölgeye gelen ekipler kaçan şahısların peşine düştü.

Olayla ilgili inceleme devam ederken, yaşanan kavga anları ise bir vatandaş tarafında cep telefonu ile saniye saniye kayıt altına alındı.