Afyonkarahisar genelindeki ziyaretlerine 14. olağan ilçe kongreleri nedeniyle ara veren Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, ilçe kongrelerinin tamamlanmasının ardında temaslarına devam etti. Milletvekili Taytak, MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ve İl Sekreteri Beytullah Bostancı ile birlikte Afyonkarahisar İl Emniyet Müdürlüğü görevine atananMahmut Ay’ı, Tüm Emekliler Derneği Şube Başkanı Bekir Döner’i ve Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Duran ve hastane yönetimini ziyaret etti.

BAŞKAN DÖNER, “SİZİN VEKİLLİĞİNİZDEN EMEKLİLER OLARAK MUTLULUK DUYUYORUZ”

İlk olarak Tüm Emekliler Derneği Şube Başkanı Bekir Döner’i ve yönetim kurulunu ziyaret eden Taytak, Başkan Döner’in talep ve isteklerini dinledi. Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Döner, emeklilerin her zaman yanında olan Taytak’a teşekkür etti. Başkan Döner, “Sayın vekilim sizin çalışmalarınızı yakından takip ediyorum. Gerçekten şunu samimiyetimle söylüyorum, baş döndürücü bir çalışma sergiliyorsunuz. Bugüne kadarki, vekillerimizin çalışmalarını ters düz eden bir çalışmanız var. İkinci döneminizde ve geçmiş tecrübeniz ile daha güzel hizmetler yapacağınızdan hiçbir şüphemiz yok. Sizin vekilliğinizden emekliler olarak mutluluk duyuyoruz. Allah razı olsun sizden. İl başkanımız Ahmet Kahveci’yi de tebrik ediyorum. Kardeşimiz çok aktif, çalışkan ve hedefine kitlenen bir kardeşimizdir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin bayrağını daha ilerilere taşıyacağına inanıyorum” dedi.

BAŞKAN DÖNER, “EMEKLİLERİN DERTLERİNE EKSİKSİZ TERCÜMAN OLDUNUZ”

Emeklilerin durumu hakkında bilgiler veren Başkan Döner, “Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyin, emeklilerimiz ile ilgili grup toplantısında yapmış olduğu konuşma bizleri çok memnun etmiştir. 16 milyon emeklilerin dertlerine eksiksiz tercüman olmuştur. Afyonkarahisar genelinde yaklaşık 135 bin emeklimiz bulunmaktadır. Emeklilerimiz son yıllarda çok mağdur olmuşlardır. Temmuz ayında emeklilere yapılan zamdan emeklilerimizin bir kısmı faydalanamadılar. Sebebi ise kök maaşlarının çok aşağıda kalması oldu. Son zamlardan sonra yaklaşık 9 milyon emeklimiz mağdur olmuş durumdadır” dedi.

AFJET’ten 100 milyonluk yatırım AFJET’ten 100 milyonluk yatırım

              

MİLLETVEKİLİ TAYTAK, “EMEKLİLERİMİZİN MAĞDURİYETİ EN KISA ZAMANDA GİDERİLECEK”

Editör: Afyon ZAFERİM