Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Ülkü Ocakları İl Başkanlığının Zafer Meydanı'nda düzenlene Ali Kınık konserinde konuştu. Konuşmasında yaklaşan yerel seçimlere değinen Milletvekili Taytak, belediye başkanlığında Mehmet Zeybek’e yeşil ışık yaktı.

Vergi ödemek için kesinlikle MALİYE’ye gitmeyin Çünkü… Vergi ödemek için kesinlikle MALİYE’ye gitmeyin Çünkü…

Taytak konuşmasında, “Afyonkarahisar, kurtuluşun ve kuruluşun şehridir. Afyonkarahisarlı yiğittir, havası soğuktur ama insanı merttir. Bugün bu geceyi bize hazırlayan, belediye başkanı olduğu günden bugüne kadar Ülkücü Harekete elinden gelen her türlü desteği veren, Afyonkarahisar için de büyük çaba gösteren, meydanda verdiği sözleri teker teker yerine getiren, meydandaki depremzede kardeşlerimizi buraya toplayarak hem onlara moral veren, hem de kazanç sağlayan aynı şekilde ülkü ocaklarımızı burada misafir eden Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’e çok teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız, Allah razı olsun” dedi.

DARBECİLER İLK KARŞI ÇIKANLARDAN

AK Parti Afyonkarahisar İl Başkanlığında görev yapmış ve aynı zamanda ülke tarihine kara leke olarak yazılan 15 Temmuz 2016 FETÖ mensuplarının darbe girişiminde darbecilere ilk karşı çıkan il başkanı olarak bilinen Başkan Zeybek’e, Taytak açıkça desteğini belirtti.

Taytak, “Biliyorsunuz herkes bir yere sakınırken, herkes FETÖ ile el tutarken Mehmet Zeybek Bey, FETÖ’ye hep karşı çıktı. Biz de bundan dolayı Afyonlu Mehmet Zeybek Başkanı çok severiz. Sevgili başkanım Allah yolunuzu açık etsin. İnşallah önümüzdeki süreçte partinizin ne karar vereceğini bilmiyorum ama biz sizi seviyoruz. İnşallah isteriz ki Cumhur İttifakı olarak birlik beraberlik içerisinde Afyon’a ne yapılabilecekse omuz omuza birlikte yapalım diyorum” diye konuştu.

Editör: Afyon ZAFERİM