Taytak, seçim çalışmalarına hızla devam ediyor

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimler öncesi yoğun bir tempo da çalışmaya devam ediyor. Çalmadık kapı, sıkmadık el ve girilmedik gönül bırakmayan Milletvekili Taytak, vatandaşlardan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Milletvekilliği seçimlerinde ise MHP’ye destek vermelerini istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, seçim çalışmaları çerçevesinde Sandıklı İlçesinde kurulan pazar yerini ziyaret ederek pazarcı esnafı ve alışveriş yapan vatandaşlarla sohbet etti. Taytak’a, İl Başkanı Ahmet Kahveci, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal, Sandıklı İlçe Başkanı İbrahim Özer ve ilçe yönetimi, Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Kağan Diler ve partililer eşlik etti. Sandıklı Pazar yerinde esnafa hayırlı işler temennisinde bulunan Taytak, vatandaşlarla da sohbet etti. Vatandaşların fotoğraf isteğini de kırmayan Milletvekili Taytak, vatandaşlardan cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Milletvekilliği seçimlerinde ise MHP’ye oy vermelerini istedi.

TAYTAK BARO BAŞKANI ŞAHİN’İ ZİYARET ETTİ

Milletvekili Taytak daha sonra İl Başkanı Ahmet Kahveci, KAÇEP’den Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Av. Nesrin Çelibilek, İl Yönetim Kurulu Üyeleri Av. İlker Celep, Av. Emre Sagun, Merkez İlçe Başkanı Av. Fevzi Kartal ve Milletvekili Adayı Av. İsmail Aydoğuş ile birlikte Baro Başkanı Av. Turgay Şahin’i ziyaret etti. Samimi ortamda geçen ziyarette Baro Başkanı Şahin, Milletvekili Taytak’a başarılar diledi.

5 CAMİ DE VATANDAŞLARA LOKMA İKRAMINDA BULUNDU

Kadir gecesi nedeniyle Bolvadin ilçesinde 5 cami de vatandaşlara lokma ikramında bulunan Milletvekili Taytak, daha sonra MHP Bolvadin İlçe yönetimi ile birlikte Bolvadin AK Parti seçim merkezine geçti.