Taytak, Miting Havasında Karşılandı

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili ve 28. Dönem milletvekili Adayı Mehmet Taytak, seçim çalışmalarına Bolvadin, Çobanlar ve Işıklar’da devam etti. Milletvekili Taytak, “Cumhur İttifakının 14 Mayıs’taki seçimlerde 6-0 olacağını söyledi. Akşam saatlerinden Işıklar Kasabasına geçen Milletvekili Taytak’ı yüzlerce vatandaş alkışlar ve ‘Bozkurt Taytak’ sloganları ile karşıladı.

14 Mayıs’taki seçimlere sayılı günler kala Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, seçim çalışmasına Bolvadin ilçesinden başladı. İlçe de kapı kapı dolaşan ve adım atmadık yer bırakmayan Taytak, her girdiği kapıda, her tokalaştığı elde büyük destek gördü. İlçe esnafını ziyaret eden Taytak’ın kendi memleketi olan Bolvadin halkından tam destek geldi.

ÇOBANLARDAN CUMHUR İTTİFAKINA TAM DESTEK

Seçim çalışmalarına Çobanlar ilçesinde devam eden Taytak’ı vatandaşlar ilçe meydanında karşıladı. Uzun kuyruklar halinde Taytak ile tokalaşan Çobanlılar hatıra fotoğrafı da çektirdi. Çobanlar halkının desteği teşekkür eden Taytak, 14 Mayıs’ta daha önce önceki seçimlerde olduğu gibi yine yüksek oy ile cumhur ittifakının zaferle çıkacağını ve cumhur ittifakından 6 milletvekilini meclise göndereceklerine inandığını söyledi.

IŞIKLARLILAR TAYTAK’I MİTİNG HAVASINDA KARŞILADI

Akşam saatlerinden Işıklar Kasabasına geçen Milletvekili Taytak’ı yüzlerce vatandaş alkışlar ve ‘Bozkurt Taytak’ sloganları ile karşıladı. Miting havasında geçen seçim çalışmasında Işıklar halkına seslenen Belediye Başkanı Erol Özağıl, belediyeye vermiş olduğu desteklerinden dolayı kasaba halkı adına milletvekili Taytak’a teşekkür etti. Başkan Özağıl, Işıklar halkının vereceği destek ile MHP’nin 3 vekil çıkaracağını ifade etti. Işıklar halkının coşkusuna ve Milliyetçi Hareket Partisine vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür eden MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci,  “14 Mayıs’ta zafer Milliyetçi Hareket Partisinin olacaktır” dedi.

TAYTAK, “14 MAYIS’TA İNŞALLAH HEP BİRLİKTE ZAFERİ YAŞAYACAĞIZ”

‘Bozkurt Taytak’ sloganları ve alkışlarla, Işıklar halkına seslenen Taytak, 14 Mayıs’ta inşallah hep birlikte zaferi yaşayacağız. Sefer bizimdir diye çıktığımız yolda cenabı Allahın izni ve müsaadesiyle zafere ulaşacağız. 15 Mayıs sabahı güzel bir Türkiye’ye uyanacağız. 14 Mayıs'ta 2 ittifakla seçime gidilecek. Bir tanesi Cumhur ittifakıdır. Cumhur ittifakı, ruhuyla, anlayışla, duruşuyla, birliğiyle, bereketiyle ve cenabı Allah'ın izniyle rahmeti ile ortaya çıkmış, 15 Temmuz akşamında hain FETÖ darbesi durdurulmuş ve İstanbul'da yeni kapıya katılan milyonlar bu birlikteliği istemişler. Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan Beyefendi sırf sırta verdiler, olmaz omuza verdiler, yürek yürüye verdiler ve bu Cumhur ittifakı birlikteliği oluştu. O günden bugüne iki koca yürek, iki yiğit insan ülkenin bütün meseleleri ile ilgili hiçbir şeyden korkmadan, hiçbir şeyden çekinmeden, ne gerekiyorsa onu yerine getiriyorlar. Bir diğer ittifak ise, kendi ifadeleri ile ‘Biz bir proje partisi’ diyen ‘Biz bir projeyiz’ diyen yine sadece ve sadece Amerika'nın şimdiki başkanı daha önce başkan yardımcısı olan Biden’ın, ‘Bu Tayyip Erdoğan yıkılmalıdır, devirmeliyiz. Bunun için de muhalefete destek vermeliyiz’ diyenlerin toplandığı bir ittifak var. Bu ittifak, batı ile kol kola giren, batının talimatlarına göre hareket eden bir koalisyon anlayışı kendi ifadeleri ile ‘Noter masası, kumar masası’ diye ifade ettiklerin ittifakın tek dertleri Sayın Cumhurbaşkanımız Tayyip Erdoğan beyefendi devirmek, yıkmak. Peki, buna müsaade edecek miyiz? Hayır. Bundan 100 yıl önce atalarımız bu topraklarda yedi düvele karşı savaştılar. O gün imkanları yoktu, canla başka savaştılar ama bu toprakları böldürmediler.  Şimdiki Avrupa Birliği Üyelerine teslim etmediler. Şimdi yeni bir yüzyılın eşiğindeyiz. 2. yüzyıla başlıyoruz. Biz atalarımızdan teslim aldığımız bu toprakları evlatlarımıza daha güçlü bir Türkiye, daha güçlü bir millet olarak teslim etmek zorunda değil miyiz? Zorundayız. Onun için 14 Mayıs Pazar günü sandığa gideceğiz helal oylarımızı kullanacağız. Bu manada Milliyetçi Hareket Partisi olarak, adayımız nettir, kararımız kesindir. Cumhurbaşkanı adayımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan beyefendidir. Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan Beyefendiye oy verecek miyiz? Vereceğiz. Milliyetçi Hareket Partisi’ne denge ve denetleme noktasında mecliste çok daha fazla sayıda temsil edilmesi noktasında Milliyetçi Hareket Partisi’ne oyunuzu verecek misiniz? Vereceğiz” dedi.