Taytak, “MHP’nin iki milletvekili kesin, üçüncü için çalışacağız”

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl teşkilatının Seçmen iletişim merkezinin açılışında konuşan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Biz önce Müslüman, sonra Türk, sonra da Ülkücüyüz. Vatandaş iki milletvekili kesin diyor. Bizler üçüncü milletvekili için çalışacağız.” dedi.

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar İl teşkilatı, 28. Dönem Milletvekili Genel Seçimleri çalışmaları çerçevesinde Yeşilyol Caddesinde bulunan seçmen iletişim merkezinin açılışı gerçekleşti. Açılış törenine, MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ve il yönetimi, ilçe başkanları, Ülkü Ocakları Başkanı Oğuz Kağan Diler, belediye başkanları, milletvekili adayları, partililer ve çok sayıda vatandaş katıldı.

KAHVECİ, “SEÇMEN İLETİŞİM MERKEZİ HAYIRLI OLSUN”

Seçmen iletişim merkezinin hayırlı olması temennisinde bulunan MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci, “Seçmen iletişim merkezinin açılışında emeği geçen sayın vekilimize, ilçe yönetimimize ve partililerimize ayrı ayrı teşekkür ederim. Burada yüreği Milliyetçi Hareket Partisi’nin davası ile atan aday olmuş arkadaşlarıma teşekkür eder, başarılar dilerim” dedi.

TAYTAK, “MHP’NİN İKİ MİLLETVEKİLİ KESİN, ÜÇÜNCÜ İÇİN ÇALIŞACAĞIZ”

MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin selamlarını ileterek konuşmasına başlayan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Buraya gelmeden önce her zaman yaptığım gibi Sayın Genel Başkanımın elini öperek helallik istedim. Yola çıkıyorum. Allah nasip ederse yalnız gidiyorum ama inşallah çok kalabalık geleceğim dedim. Kendisi Afyonkarahisar Cumhuriyet’in kurulduğu, kurtuluşun topraklarıdır. O toprağın insanları Milliyetçi Hareket Partisi’ni severler, bizi severler. Onlara söyle. Ben Afyonkarahisar’ın tüm milletvekillerinin alayına talibim dedi. Çalışıp, başaracağız. Karşımızdakileri utandıracağız. Bir ve beraberiz. Allah yolumuzu, bahtımızı açık etsin. Cenab-ı Allah bu kutlu yolda ömrümüzün sonuna kadar milletvekili olarak, vatandaş olarak, ilçe başkanı olarak velhasıl bu davanın bir neferi olarak hizmet etmeyi nasip etsin. Burada gücümüz sıramızdan gelmiyor. Gücümüz paramızdan da gelmiyor. Gücümüz Allah’tan geliyor. Gücümüz Milliyetçi Hareket Partisi’nden, rahmetli Başbuğumuzun partisi, Devlet Beyimizin partisinden, Milliyetçi Hareket Partisi’nden geliyor. Bakıyor ve seyrediyoruz. 6’lı masa paramparça oldu. Çünkü orada masaydı, orada sandalye vardı. Ama ülkücüler ne masaya bakar nede sandalyeye bakarlar. Sadece yürürler. Vatan için bayrak için, din için devlet için, millet için yürürler. Bu uğurda şehit olurlar, cezaevlerinde yatarlar ama bir gün hak istemezler. Ben Mehmet Taytak olarak 1988 yılından bugüne kadar rahmetli başbuğumdan bugüne kadar partimin yöneticisiyim. Biz önce Müslüman, sonra Türk, sonra da Ülkücüyüz. Bizi yolumuzdan kimse alıkoyamaz. Satanlar satar. Kaçanlar kaçar. Gidenler gider. Gittiği yerde hepsi rezil rüsva oldular. Rezil oldular. Sokağa çıkamaz hale geldiler. Genel Başkanımızın ifade ettiği gibi bu dava dualı davadır. Duruşumuz belli, kararımız nettir. Adayımız belli kararımız nettir. Çıktığımız bu yolda vatandaşlarımız iki milletvekili kesin diyor. Bizler üçüncü milletvekili için çalışacağız” dedi. Yapılan konuşmaların ardından dualarla Seçmen iletişim merkezinin açılışı yapıldı.

 >>Murat Emre