TAYTAK, HİZMETLERİNE DEVAM EDİYOR

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, 17 MHP’li Belediye Başkanları ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği’ni ziyaret etti.

Milletvekilliği dönemi boyunca başta MHP’li belediye olmak üzere Cumhur İttifakı belediyelerinin de talep ve isteklerinin yerine getirilmesi noktasında Ankara’da önemli çalışmalara imza atan Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, Belediyelerden Sorumlu İl Başkan Yardımcısı Recep Yaman ve  17 MHP’li Belediye Başkanları ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı’yı ziyaret etti.

Belediye Başkanlarının seçim öncesi vatandaşlara vermiş olduğu sözlerinin dışında vizyon projelerinin de hayata geçirilmesi noktasında önemli çalışmalar yapan Milletvekili Taytak, bugün MHP’li 17 belediye başkanı ile birlikte Türkiye Belediyeler Birliğini ziyaret etti. Ziyarette belediye başkanları kendi bölgeleri için önem arz eden istek ve talepleri ile ilgili Genel Sekreter Dr. Hayri Baraçlı’dan talepte bulundular.

Milletvekili Taytak; “Daha önce belediye başkanlarımızla Tarım ve Orman Bakanlığı, Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, İller Bankası Genel Müdürlüğü ve Belediyeler Birliği’ni Milliyetçi Hareket Partilili 17 belediye başkanımız ile ziyaretlere gittik. Belediyelerimize hibeler, krediler, araçlar ve destekler sağladık.  Bugün de Belediyeler Birliği Genel Sekreteri Dr. Hayri Baraçlı Bey’i hep beraber ziyaret ettik. Belediyeler Birliği’nden daha önce bütün belediyelerimize ilçe ve beldelerimize hizmet götürmeleri için kamyon, itfaiye, iş makinesi ve otobüs destekleri almıştık. Belediyelerimizin ihtiyaçlarını Genel Sekreterimize ilettik. Sağ olsun bütün belediyelerimizle tek tek ilgilenerek en kısa zamanda destek vereceklerini ifade etti. Görüşmede bütün belediyelerimize 20’şer adet çöp konteynırı sözünü aldık. Ben Genel Sekreter Dr. Hayri Baraçlı Beyefendi’ye teşekkürlerimi iletiyorum. Her zaman Afyonkarahisar’ım ve hemşerilerim için hizmet ettim etmeye de devam edeceğim. Başkanlarımız ile birlikte ilçelerimize ve beldelerimize en iyi hizmetleri götüreceğiz.” Dedi.

Belediyeler Birliği görüşmesinin ardından, Türkiye Büyük Millet Meclisi’ne geçen Milletvekili Mehmet Taytak ve heyet meclis genel kurulunu, kulisleri, şeref kapısını ve bahçesini dolaştıktan sonra toplantı gerçekleştirdiler. Toplantı esnasında belediye başkanları diğer kurumlarda olan taleplerini Milletvekili Mehmet Taytak’a ilettiler. Taytak, hemen ilgili kurum bakanlarını ve genel müdürlerini telefonla arayarak başkanların taleplerinin çözümüne destek sağladı. Belediye başkanları Mehmet Taytak’ın Afyonkarahisar halkı ve kendileri için çok büyük bir şans olduğunu, ilettikleri her konunun çözüme kavuştuğunu ve milletvekili Taytak’la çalışmanın kendileri için bir gurur olduğunu belirttiler.