Afyon Kocatepe Üniversitesi Genç Liderler Topluluğu, MHP Milletvekili Mehmet Taytak'ı TBMM'de ziyaret ederek isteklerini iletmelerinin ardından, geçtiğimiz hafta sonunda Erenler'de buluştu. Buluşmaya MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci de eşlik etti. Topluluk üyeleri ve Taytak, burada atıl vaziyette olan iki katlı bir binanın Gençlik Merkezi olarak kullanılması için incelemelerde bulundu. Buluşmaya Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu da katıldı.

HTİYAÇLARINI KARŞILAYACAK ÖNEMLİ BİR MEKAN

Öğrencilerin binayı beğenmesi üzerine Milletvekili Taytak, binanın Milli Emlak Müdürlüğü'nden İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü'ne devredilmesi için görüşmelere başladı. Taytak, telefonda İl Milli Emlak Müdürü Oğuzhan Serhat Baş ile görüşerek, binanın devredildiği müjdesini öğrencilere verdi. İl Gençlik ve Spor Müdürlüğü tarafından yakın bir zamanda yapılacak olan Gençlik Merkezi, Afyon Kocatepe Üniversitesi öğrencilerinin ihtiyaçlarını karşılayacak önemli bir mekan olacak.

UZUN SÜREDİR İSTEDİKLERİ GENÇLİK MERKEZ

AK Parti'de yeni başkan yardımcıları belli oldu! AK Parti'de yeni başkan yardımcıları belli oldu!

Afyon Kocatepe Üniversitesi Genç Liderler Topluluğu öğrencileri, uzun süredir istedikleri Gençlik Merkezi'nin yapılması konusunda destek olan Mehmet Taytak'a teşekkür etti. Öğrenciler, Erenler bölgesinde vakit geçirebilecekleri bir yer olmadığını belirterek, taleplerini Taytak'a ilettiklerini ve kısa sürede gerçekleşmesinden dolayı memnuniyetlerini dile getirdiler. Ayrıca, Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu ve İl Milli Emlak Müdürü Oğuzhan Serhat Baş'a da teşekkür ettiler.  AFYON ZAFER 

Editör: Afyon ZAFERİM