TAYTAK, DEĞİRMENAYVALI’DA COŞKUYLA KARŞILANDI

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, saha çalışmalarına tüm hızıyla devam ediyor. Taytak, Değirmenayvalı’da coşkuyla karşılandı. Değirmenayvalı belediye başkanlığı tarafından verilen iftar programında konuşan Milletvekili Taytak,  15 Temmuz’dan sonra kurulan Cumhur İttifakı’nın sayesinde bütün belediyelere hizmet ettiklerini söyledi. Taytak ayrıca, 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerde Değirmenayvalı halkının Milliyetçi Hareket Partisi’ne gereken desteği vereceğinin sözünü de aldı.

Milletvekili Taytak, Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu tarafından verilen iftar yemeğine katıldı. Programa; MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ve yönetimi, Merkez İlçe Başkanı Fahri Fevzi Kartal ve yönetimi,  Milletvekili adayı Yücel Genç, Ülkü Ocakları İl Başkanı Oğuz Kağan Diler, İlçe Başkanları, belediye başkanları, sivil toplum kuruluşlarının yöneticileri, partililer ve kasaba halkı katıldı.

BARUTCU, “DEĞİRMENAYVALI YAPILAN HER HİZMET VEKİLİMİN İMZASI VARDIR”

İftar programında konuşan Değirmenayvalı Belediye Başkanı Erol Barutcu, Milletvekili Taytak’a kasabaya vermiş olduğu desteklerinden dolayı teşekkür etti. Başkan Barutcu, “Değirmenayvalı belediye başkanlığımız tarafından verilen iftar yemeğimize hoşgeldiniz. Sayın vekilim seçim öncesinde halkımıza vermiş olduğumuz sözlerin yerine getirilmesinde çok büyük destekleriniz oldu. Burada ne hizmet yaptıysak vekilimizin imzası var. Bunu her zaman her yerde söylemişimdir. Ben buradan kasaba halkım adına sizlere çok teşekkür ediyorum. Sayın vekilim 14 Mayıs tarihinde yapılacak olan genel seçimlerde kasaba halkı olarak sonuna kadar sizleri destekleyeceğiz. İki milletvekili tamam 3. Milletvekili ile birlikte sizi Ankara’ya göndereceğiz. Milletvekili adaylarımıza çıkmış olduğu bu kutlu yolda başarılar dilerim” dedi.

TAYTAK, “DEĞİRMENAYVALI, MHP’YE GEREKEN DESTEĞİ VERECEK”

14 Mayıs tarihinde yapılacak olan seçimlerde Değirmenayvalı halkının Milliyetçi Hareket Partisi’ne gereken desteği vereceğinin sözünü alan MHP MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, “Değirmenayvalı’ya iftar programından önce geldim. 2018 yılında geldiğimiz Değirmenayvalı ile 2023 yılında geldiğimiz Değirmenayvalı’daki bariz farkı gördüm. Sayın başkanım Allah senden razı olsun gerçekten çok güzel bir belde yapmışsın. Çok emek verdin, çok uğraştın. Ankara’ya geldin, bütün belediyelerimizi dolaştın. Bulduğun makinayı getirdin. Yaşanacak bir belde haline getirmişsin. Değirmenayvalı’ya yapılan hizmetleri tek başımıza yapmadık. Bunu 15 Temmuz akşamında kurulan ve o günden bugüne iki büyüğümüzün Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan beyefendi ile Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendinin sayesinde ve kurulan Cumhurbaşkanlığı hükümet sistemi sayesinde başardık. Sadece Değirmenayvalı’ya değil, bütün beldelerimize elimizden geldiğince çok ciddi hizmetler yaptık. Bu cumhur ittifakının sayesinde yapılmıştır. Değirmenayvalı’lar 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimlerde Cumhur İttifakına tekrar destek verecek misiniz. Milliyetçi Hareket Partisi’ne ikiye katlayacak oy verecekmisiniz. İnşallah bizde 2023 seçimlerinden sonra Değirmenayvalı ne istiyorsa hepsini teker teker yerine getireceğiz. Siz bize söz verdiniz, bizde size söz veriyoruz” dedi. Yapılan konuşmaların ardından Milletvekili Taytak kasaba halkı ile sohbet etti.