Milliyetçi Hareket Partisi 14. Olağan ilçe kongreleri Başmakçı, Evciler, Dinar ve Hocalar ilçesinde devam etti. İlçe Kongrelerine Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi ve Afyonkarahisar Milletvekili Mehmet Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci, parti yöneticileri ile birlikte çok sayıda partili katıldı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasıyla başlayan kongreler divan heyetinin seçilmesiyle devam etti. Kongrelerde ilk olarak MHP Lideri Devlet Bahçeli’nin ilçe kongrelerine gönderdiği mesaj okundu. Faaliyet ve mali raporunun okunmasından sonra yapılan konuşmaların ardından seçimlere geçildi. Başmakçı ilçesinde mevcut başkan Abdurrahman Tezcan,

Evciler İlçesinde mevcut başkan Hurşit Çetin, Dinar ilçesinde mevcut başkan Mehmet Karahan ve Hocalar ilçesinde mevcut başkan Haydar Dümen yeniden İlçe Başkanı seçildiler.

              

TAYTAK, “YEREL SEÇİMLERDE BELEDİYELERİMİZE YENİLERİNİ EKLEYECEĞİZ"

Kongrelerin hayırlı olmasını dileyerek konuşmasına başlayan Milletvekili Taytak, "Tüm ilçe kongrelerimiz huzur ve kardeşlik havasında geçmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi’nin her mensubu gönül alarak, gönül yaparak, gönülleri kazanarak yoluna devam etmektedir. Milliyetçi Hareket Partisi'nin yegane varlık sebebi Türk milletidir. Cumhurun 14 Mayıs ve 28 Mayıs’ta elde ettiği demokrasi zaferinin yerel seçimlerde taçlanması ülkemizin geleceği açısından milli bir ihtiyaçtır. Yenilenmiş kadrolarla, tazelenmiş umutlarla, perçinlenmiş birlik ve kardeşlik ruhuyla 31 Mart 2024 Seçimlerine tüm kadrolarımızla hazırlanacağız. Kadrolarımızı güçlendirmemiz, yeni yüzlerle yola devam etmemiz gerekiyorsa inşallah büyük bir titizlikle bunu da gerçekleştireceğiz. Mevcut belediye başkanlıklarımızı muhafaza ederek bunun üzerine yenilerini ve hatta daha çoğunu ekleyeceğimize inancımız tamdır" dedi. 

TAYTAK, "2024'E DOĞRU, DİYAR DİYAR ANADOLU"

Taytak, "Sayın Genel Başkanımız Devlet Bahçeli Beyefendi Milliyetçi Hareket Partisi'nin yerel seçimler temasını açıklamıştır. '2024'e doğru, Diyar Diyar Anadolu' diyoruz.

Bilge liderimiz Sayın Genel Başkanımızın sık sık vurguladığı gibi Milliyetçi Hareket Partisi, her zaman ve her şartta 'önce ülkem, önce milletim' şiarıyla hareket etmiş, Ülkü, ülke ve millet yolunda hiçbir fedakarlıktan çekinmemiştir hiçbir zamanda çekinmeyecektir.

Başaracağımızdan, uyumlu yönetimle umutlu bir geleceğe ulaşacağımızdan kuşkumuz yoktur. Biz başarıya inandık, biz zafere inandık. Milli birlik ve kardeşliğimiz, refah ve bereketimiz, huzurlu ve güvenli yarınlarımız için vatandaşlarımıza çağrım, gelin yerel seçimlerde bir olalım, diri olalım, birlikte Türkiye olalım. Hep birlikte yapacağız ve elbette başaracağız" diye konuştu.

                    

KAHVECİ, "GENEL SEÇİMLERDEKİ BAŞARIMIZI YEREL SEÇİMLERDE DE GÖSTERECEĞİZ"

AFJET GES sona geldi! AFJET GES sona geldi!

MHP İl Başkanı Ahmet Kahveci ise, "Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarahisar il teşkilatımızın 14. Olağan ilçe kongrelerimiz coşkulu bir şekilde devam etmektedir. İlçe kongrelerimiz, partimizin temel taşlarından biridir. Şimdiye kadar görev yapmış olan ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerine, yılmadan ve özveriyle yürüttükleri hizmetler için en içten teşekkürlerimi sunuyorum. Göreve gelen ilçe başkanlarımıza ve yönetimlerimize hayırlı olsun temennisinde bulunuyorum.

Editör: Afyon ZAFERİM