TAYTAK, “1 OY ERDOĞAN’A 1 OY MHP’YE”

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Milletvekili ve 28. Dönem milletvekili Adayı Mehmet Taytak, seçim çalışmalarına merkez çarşı esnafı ve Erenler Mahallesinde devam etti. Taytak, 14 Mayıs günü vatandaşlardan 1 oy Erdoğan’a 1 oy Milliyetçi Hareket Partisi’ne vermelerini istedi.

Milliyetçi Hareket Partisi MYK Üyesi Afyonkarahisar Taytak, İl Başkanı Ahmet Kahveci ve İl Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İlçe Başkanı Fevzi Kartal ve İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Merkez İGM Üyesi Ahmet Zeki Ertürt ve KAÇEP Üyeleri ile birlikte ilk olarak mecidiye mahallesindeki esnafı ziyaret etti.

ESNAFTAN MHP’YE TAM DESTEK

Cadde boyunca dükkan atlamadan esnafı tek tek dolaşan Milletvekili Taytak, hayırlı işler temennisinde bulundu. Esnaf ve vatandaşlar ise, 14 Mayıs’ta mührü cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a, Milletvekilliği seçimlerinde ise MHP’ye vereceklerini söyledi.

TAYTAK, 1 OY ERDOĞAN’A 1 OY MHP’YE

14 Mayıs seçimlerin önemini de ziyaretlerinde paylaşan Taytak, “100 yıl önce atalarımız bu toprakların bölünmesine ve parçalanmasına izin vermedi. Şimdi 2. Yüzyıldayız yine batı ülkemizin bölünmesi istiyoruz. Bunlara en iyi cevabı Türk milletinin 14 Mayıs’ta vereceğine inanıyorum. Seçim günü geldiğinden 1 oy Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a, 1 oy Milliyetçi Hareket Partisine vererek, 15 Mayıs’ta güzel bir Türkiye’ye uyanacağız” dedi. Esnaf ziyaretinin ardından Erenler bölgesinde esnaf, vatandaş ve öğrenciler ile buluşan Taytak, yoğun ilgi gördü.