Şuhut, Mustafa Enis Arabacı’yı bağrına bastı

İYİ Parti Milletvekili Mustafa Enis Arabacı, baba ocağında Şuhutlular bağrına bastı. Girmedik işyeri sıkmadık el bırakmayan Arabacı, “Sizlerin desteğinizi istiyorum” dedi.

Gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılanan Mustafa Enis Arabacı, memleketinde hemşerileri tam anlamıyla bağrına bastı. Şehir merkezin de girmedik iş yeri sıkmadık el bırakmayan Arabacı, pazarda alışverişe çıkan vatandaşlar ve sanayi esnafını da ziyaret etmeyi ihmal etmedi. Birçok Şuhutlu, “Seninle gurur duyuyoruz doktorum. Hepimiz senin arkandayız merak etme. Bu güne kadar başka partiye versek de bu seçimde seninleyiz” dediler.

Durmak yorulmak bilmeden tüm esnafı ve Pazar alışverişine çıkan vatandaşların tek tek elini sıkan Mustafa Enis Arabacı, memleketinde gördüğü ilgiden oldukça memnundu. Onlardan aldığı enerjiyle 6 saatten fazla hiç aralıksız dolaştı. Arabacı, “Şuhut’tan bana ilgi ve destek olacağını tahmin ediyordum ama inanın bu kadarını beklemiyordum. İnsanlar değişim istiyor, insanlar artık korku duvarını yıkmışlar. Hiç çekinmeden desteklerini dile getiriyorlar” dedi.

Ziyaret ettiği birçok yerde “Oylar Hocaya, Şuhut’un evladı Mustafa Enis Arabacı’ya” diye desteklerini dile getiren Şuhutlular, “İlçemizden çıkan birinin başarılı olmasıyla yılladır gurur duyuyorduk. İnşallah şimdi de Milletvekili olarak Ankara’da görürüz. Ülkenin onun gibi çalışkan, başarılı, kendini kanıtlamış insanlara ihtiyacı var. Milletvekilliğinden güç alan değil Milletvekilliğine güç veren birisi olacağından eminiz. Şuhut olarak Mustafa Enis Arabacı’ya hep destek tam destek” dediler.