Suçıkan Park Tesislerimize gelen misafirler tesisteki değişimi değerlendirdi

Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı’nın seçim beyannamesinde yer verdiği ve hayata geçirdiği Suçıkan Park Tesisleri Revize Projesi kapsamında yapılan çalışmaları tesisimize gelen vatandaşlarımıza sorduk.

“VATANDAŞLARIMIZ TESİSİMİZDEKİ DEĞİŞİMDEN MEMNUN”

Tesisimize gelen vatandaşlarımız tesisimizin daha güzel bir görünüme kavuştuğunu, personelin güler yüzle karşıladığını ve tesisin ilçeye yakışır bir görünüme kavuştuğunu belirtti.

“TESİSİMİZE NELER Mİ KAZANDIRDIK”

Suçıkan Park Tesisleri Revize Projemiz kapsamında ilk olarak tesisimize gelen vatandaşlarımızın Suçıkanımızın eşsiz manzarasını izlemesi adına Seyir Terasını kazandırdık.

Ayrıca tesisimize gelen ve yol üzerinde dinlenen vatandaşlarımızın ibadetlerini yapması adına Suçıkan Mescidimizin inşaatını tamamlayarak vatandaşlarımızın hizmetine sunmanın mutluluğunu yaşadık.

Bunun yanı sıra tesisimize gelen vatandaşlarımızın daha hijyenik bir ortamda lavabo ihtiyaçlarını gidermesi adına Erkek-Kadın ve Engelli Lavabosunu tesisimize kazandırarak mevcutta bulunan eski lavaboların yıkım işlemlerini gerçekleştirdik.

Son olarak ise tesisimize yakışır bir mutfak yapılması için ummalı bir çalışma gerçekleştirerek, mutfağımızı tesisimize kazandırdık. Yeni mutfağın faaliyete geçmesinin ardından aralıksız bir şekilde çalışmalarımızı gerçekleştirerek mevcutta bulunan mutfağın yıkım işlemlerini gerçekleştirerek gerekli parke taşı döşeme işlemlerini tamamladık.

Bu güzel hizmetleri vatandaşlarımızın tesisimizden daha güzel şekilde faydalanması adına gerçekleştiren Dinar Belediye Başkanı Nihat Sarı, tesisimize gelen vatandaşlarımıza güzel zamanlar geçirmesi temennisinde bulundu.