Başkan Nergiz, Sinanpaşa Ovasının en büyük yatırımlarına imza atacak

Sinanpaşa ilçesine bağlı Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Sinanpaşa Ovasının

SİNANPAŞA 24.06.2021, 14:54
Başkan Nergiz, Sinanpaşa Ovasının en büyük yatırımlarına imza atacak

Başkan Nergiz, Sinanpaşa Ovasının en büyük yatırımlarına imza atacak

Sinanpaşa ilçesine bağlı Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Sinanpaşa Ovasının şimdiye kadarki en büyük yatırımlarına imza atmaya hazırlanıyor. Yıl içerisinde 10 milyon TL’lik yatırım yapacak olan Başkan Nergiz, Küçükhüyük Kasabasınında vizyonunu değiştirecek.

Sosyal medya aracılığı ile yatırımların müjdesini veren Küçükhüyük Belediye Başkanı Necip Nergiz, Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici’ye de kasaba halkı adına teşekkür etti. Kasabaya yatırım yapamaz diyenlere de cevap veren Başkan Nergiz, 2021 yılı içerisinde yaklaşık 10 milyon (10 trilyon) TL’lik yatırım yapacaklarını söyledi.

“Asıl şimdi başlıyoruz”

Yıl içerisinde hayata geçecek yatarımlar hakkında bilgiler veren Başkan Nergiz, “Belediye başkanı seçildiğimiz günden bu yana 2021 yılı içerisinde yapacağımız yatırımların fizibilite çalışmasını yaptık ve emeklerimizin karşılığının almanın sevinci içerisindeyiz. Bu yıl içerisinde Sinanpaşa ovamızın en büyük enerji gücünü yani 750.00kw’lık Güneş Enerji Sistemini (GES), yine Sinanpaşa ovamızın en büyük kapalı alanı olacak şekilde 5000 metrekarelik kapalı pazar yerini ve kültür merkezi ile birlikte toplamda yaklaşık 10 milyon (10 trilyon) TL’lik yatırımları gerçekleştireceğiz. Küçükhüyük Kasabasında şimdiye kadar yapılmamış yatırımlara imza atmanın sevinci içerisindeyim. Bu hizmetlerin kasabamıza kazandırılmasında başta Büyük Birlik Partisi Genel Başkanımız Sayın Mustafa Destici’ye, Enerji ve Tabii Kaynaklar Bakanımıza, TEİAŞ Genel Müdürümüze, OEDAŞ Bölge Müdürümüze, OEDAŞ İl Müdürümüze, İl Tarım Müdürümüze, Büyük Birlik Partisi Afyonkarahisar İl Başkanlığımıza ve gizli kahramanlarım danışman kardeşlerime teşekkür ediyorum. 2 yıldır bazı kesimler tarafından hizmet yapamaz diye eleştirenlere inat yanımda inançlarını yitirmeden desteklerini esirgemeyen tüm Meclis üyelerime ve belediye personelime ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Asıl şimdi başlıyoruz” diye konuştu.

Yorumlar (0)
27
açık
Günün Anketi Tümü
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Afyonkarahisar'a raylı sistem yapılmalı mı?
Namaz Vakti 30 Temmuz 2021
İmsak 04:10
Güneş 05:49
Öğle 13:09
İkindi 17:01
Akşam 20:19
Yatsı 21:52