Artar, Sinanpaşa İlçe Emniyet Amirliği personeliyle bir araya geldi. Huzur ve güvenliğin sağlanması için çalışan emniyet mensuplarına teşekkür ederek, onlarla birlikte yeni yıla girmenin memnuniyetini ifade etti.

Ardından Sinanpaşa İlçe Jandarma Komutanlığı'nı ziyaret eden Kaymakam Artar, askeri personelle sohbet etti ve görevleri nedeniyle yılbaşını yakınlarından uzak geçirecek olan jandarma personeline moral verdi.

yaşar artar

Ankara-İzmir YHT hattının Afyonkarahisar etabı devam ediyor! Ankara-İzmir YHT hattının Afyonkarahisar etabı devam ediyor!

Sinanpaşa Devlet Hastanesi personeli de Kaymakam Artar'ın ziyaret ettiği son nokta oldu. Hastane çalışanlarına sağlık ve başarılar dileyerek, onların da yeni yılını kutladı. Hastane görevlilerinin fedakarca çalışmalarının önemine vurgu yapan Artar, tüm sağlık çalışanlarının yılbaşında da vatandaşların yanında olmalarının takdire şayan olduğunu belirtti.

yaşarartar

Her bir ziyarette, görev başında olan personelin yeni yıllarını kutlayarak onlara teşekkür etmeyi ihmal etmeyen Sinanpaşa Kaymakamı Yaşar Artar, ilçedeki huzur ve güven ortamının devamlılığı için çalışan tüm personele minnettar olduklarını ifade etti. Görev başındaki personele yönelik moral ve motivasyon ziyaretleri, tüm çalışanlar tarafından memnuniyetle karşılandı.

Kaynak: CEMİLE KAYTAN