Serteser’e Tebrik Ziyaretleri Devam Ediyor

Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Kasapoğlu, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i kutladı ve “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kasapoğlu’na ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

Tebrik Ziyareti

İl Planlama ve Koordinasyon Müdürü Mehmet Kaval, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Kaval, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i kutladı ve “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, Kaval’a ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.

Kurum Müdürlerinden “Hayırlı Olsun” Ziyareti

Meteoroloji 5. Bölge Müdürü Alper Akçakaya, İl Nüfus ve Vatandaşlık Müdürü Erkan Tanyeri, KOSGEB İl Müdürü Ayşe Yeşim Çepni, Ticaret İl Müdürü Ferhat Sümer, PTT Afyonkarahisar Başmüdürü Mehmet Örsdemir, Türk Telekom İl Müdürü Mehmet Murat Uslular ve Zorlu Enerji OEPSAŞ Afyonkarahisar Müdürü Yasemin Ercan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. Kurum müdürleri, üst üste 4’üncü kez ATSO Yönetim Kurulu Başkanlığı’na seçilen Serteser’i kutladı ve “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, ziyaret dolayısıyla teşekkür ederek Afyonkarahisar’ın kurum ve kuruluşlar arasındaki uyumla geliştiğini vurguladı.

TMO'dan Serteser'e Tebrik Ziyareti

Toprak Mahsülleri Ofisi Afyonkarahisar Başmüdürü Muhammet Selçuk, Başmüdür Yardımcıları Kıvanç Kocabey ve Fuat Saruhan, Afyonkarahisar Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i ziyaret etti. TMO heyeti, ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser’i kutladı ve “hayırlı olsun” dileklerini iletti.

ATSO Yönetim Kurulu Başkanı Hüsnü Serteser, TMO heyetine ziyaret dolayısıyla teşekkür etti.