Serkan Abilerinden Çocuklara Bayram Şekeri

Ramazan Bayramı için günler öncesinden hazırlıkları başlatan Emirdağ Belediye Başkanı Serkan Koyuncu çocukları da unutmadı.

Başkan Koyuncu'nun talimatı ile bayram öncesinde hazırlanan şekerli reklam panosu, Uzun Çarşı'da çocuklarla buluşturularak miniklere güzel bir sürpriz yapıldı.

Başkan Koyuncu'nun Emirdağlı çocukların Ramazan Bayramı’nı tebrik ettiği reklam panosundaki şekerler hem ağızları tatlandırdı hem de yüzleri güldürdü. Emirdağ Belediyesi tarafından Uzun Çarşıya yerleştirilen reklam panosundan çocuklar bayram boyunca bayram şekerlerini alabilecek.

'Çocuklarımızın mutluluğu bizim mutluluğumuzdur' diyen Başkan Koyuncu; "Amacımız çocuklarımızın anılarında mutlu, güzel bayramlar yer almasını sağlamak, yüzlerinde gülümsemeye vesile olabilmek. Çocuklarımız bayram boyunca bayram şekerlerini panolarımızdan alabilirler."ifadelerini kullanarak tüm vatandaşlara ve çocuklara mutlu, sağlıklı, huzur dolu nice bayramlar diledi.

Hazırlanan sürpriz çocuklar ilgisini çekerken Emirdağlılar, nazik davranışından ve ilk kez gerçekleştirilen sürprizden dolayı Başkan Koyuncu'ya teşekkür etti.