Semai Kaya, “Çalmadık kapı, girmedik gönül bırakmayacağız.”

 

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili A.Adaylığını açıklayan Mali Müşavir Semai Kaya aday tanıtımında yaptığı açıklama:

“Sayın İl Seçim İşleri Başkanım, Kıymetli İl Yönetim Kurulu Üyelerimiz,İlçe Başkanlarımız, İl Genel Meclisi Üyelerimiz,  Uzaktan Yakından Gelen  Teşkilatımızın Çok Değerli  Mensupları, Basınımızın Güzide Çalışanları, İş İnsanlarımız, Sivil Toplum Kuruluşları, Hasılı Bu Mutlu Günümde Yanımda Bulunan Kıymetli Dostlarım Tüm Kardeşlerim Ve Hemşerilerim… Hepinizi Saygı Ve Sevgilerimle Selamlıyorum..

    Öncelikle 6 Şubatta Kahramanmaraş’ta Meydana Gelen Ve Bir Çok İlimizde Hissedilen Yüzyılın Felaketinde Ve Bölgede Önceki gün Meydana Gelen Sel Felaketinde Hayatını Kaybeden Vatandaşlarımıza Allahtan Rahmet Yaralılarımıza Acil Şifalar Diliyorum.

    Çok Değerli Hemşerilerim,  Sayın Genel Başkanımızın Aldığı Kararla 14 Mayısta Cumhurbaşkanlığı Seçimi Ve 28. Dönem Milletvekilliği Seçimini İnşallah Yapacağız. Ak Partimiz Olarak Bu Seçimlere De Yine Bir Demokrasi Şöleni Olarak Hazırlıklarımızı Yapıp İnşallah Ümmetin Umudu, Dünya Lideri Genel Başkanımızı Yeniden Cumhurbaşkanı Seçeceğiz.

    Kıymetli Hemşerilerim Değerli Hazirun… Kuruluşundan Bu Yana İçerisinde Bulunduğum, Çeşitli Kademelerinde Hizmet Ettiğim Bu Teşkilatın bugün Milletvekili Aday Adayı Olarak Karşınızda Bulunmaktan Büyük Bir Mutluluk ve Onur Duyuyorum…  Elhamdülillah…

O Gün   Hizmetine ^Görev İstenmez Verilir Şiarıyla^ Merkez İlçe Kurucu Yönetim Kurulu Üyeliği İle Başladığım Ve 3 Dönem Merkez İlçe Başkanlığı Yaptığım Bu Davaya Bu Günde Aynı Şiarla Hizmet Edeceğimden Kimsenin Şüphesi Olmasın.

    Biliyorsunuz, Daha Sonra 2 Dönem İl Yönetiminde Çeşitli Görevlerde Bulundum Ve Son Olarak Da Belediye Meclis Üyesi Olarak Bu Kutlu Davaya Hizmet Ettim. Bu Dava Sen - Ben Kavgası Değil Hak İle Batılın Savaşıdır. Biz De Bu Davada Rahmetli Necmettin Hocamızın ^ Haksız Bir Davada Zirve Olmaktansa, Hak Davada Zerre Olmayı Tercih Ederiz^ Dediği Gibi Gerekirse Zerre Olmaktan Şeref Duyarız. Bu Sebeple Biz Aday Oluruz Ya Da Olmayız Bizim Öncelikli Hedefimiz Gece Gündüz Çalışarak Mazlumların ve Mağdurların Umudu Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı Yeniden Cumhurbaşkanı Seçtirmektir.  Daha Sonra İse TBMM’de Nitelikli Çoğunluğu Sağlayarak yasamada da Sayın Cumhurbaşkanımızın Elini Cumhur İttifakı Olarak Rahatlatmaktır. Bu Uğurda Çalmadık Kapı, Girmedik Gönül Bırakmayacağız.

    Biliyorsunuz Bu Süreçte Dün Masa Dedikleri Sonra Masayı Devirip Terör Örgütünün Siyasi Uzantısını da Aralarına Alabilmek İçin Sofraya Çevirdikleri Yarın Ne Olacağını Bilmediğimiz 6+1 Koalisyonu Her gün Bakanlık, Milletvekilliği Pazarlığı Yaparken Ak Parti Olarak Biz ^Türkiye Yüzyılı^ Vizyonu Oluşturduk.   Biz ^Türkiye Yüzyılı^  İle Geçmiş 20 Yılda Yaptığımız Gibi Savunmadan Teknolojiye, Spordan Çevreye Yeni Projeleri Hayata Geçirmenin Hayalini Kurarken 6+1’li Masa Ülkemizi Geçmişin Kimi 6-7 Ay Sürmüş Koalisyon Hükümetlerinin Yönettiği Kayıp Yıllarına Götürmenin Hayalini Kurmaktadır. Kırk Çürük Yumurtanın Bir Sağlam Yumurta Etmediği Gibi Bu Koalisyon da Ülkemize Bir Fayda Getirmez.

   Elhamdülillah Ben Afyonkarahisar’a Ve Anadolu İrfanına İnanıyorum. Anadolu İnsanımız 14 Mayıs’ta Bir Kez Daha Liderimiz Recep Tayyip Erdoğanı Rekor Oyla Cumhurbaşkanı Seçecek, Ak Parti Ve Cumhur İttifakı Olarak Da Mecliste Çoğunluğu Elde Edecek, Afyonkarahisarımıza ve Bu Ülkeye Hizmet etmeye Devam Edeceğiz.

    Ben Bu Duygu Ve Temennilerle Sözlerime Burada Son Verirken Yaklaşmakta Olan 18 Mart Sebebiyle Başta Çanakkale Şehitlerimiz Olmak Üzere Tüm Kahraman Şehitlerimizi Saygı Ve Rahmetle Anıyorum… 2023 Seçimlerinin Ülkemiz Ve Gönül Coğrafyamız İçin Hayırlara Vesile Olmasını Cenabı Allahtan Niyaz Ediyorum.

Hepinizi Sevgi Ve Saygı İle Selamlıyorum…”