Meral Akşener, son günlerde parti içinde yaşananlara dair, partisine yönelik bir kurumsal operasyon yapıldığını iddia etti. Akşener, bu durumu bir siyasi partinin iç işlerine müdahale olarak tanımladı ve "Şu an itibariyle bunu bir savaş ilanı olarak kabul ediyorum" dedi.

akşener

İYİ Parti Genel Başkanı, bölge istişare toplantısında yapmış olduğu konuşmada da benzer ifadelerle partisine yönelik iddialara vurgu yaptı. Ankara ve çevresinde yer alan bazı belediyelerin kendi içinde paylaşılmış olduğunu ve bu durumun açık bir biçimde parti içi işlere müdahale olarak değerlendirilmesi gerektiğini belirtti.

meral akşener

Meral Akşener'in açıklamaları, Uşak'ta olası bir değişimin sinyallerini de verdi. Belirtilen şehirlere yönelik planlamalar ve aday belirlemelerin yanı sıra Uşak'taki belediyeciliğin geleceğine dair umutlarını paylaştı. Uşak'ın sorunlarının Ankara'da gündeme getirileceğini ifade eden Akşener, özellikle sanayi şehri olan Uşak'ın havaalanı, Uşakspor'un problemleri ve hastane gibi konularda çözümler üretileceğinin altını çizdi.

meral akşenerin görüntüleri

Toplantıya İYİ Parti genel başkan yardımcıları, milletvekilleri, il ve ilçe başkanları, yönetim kurulu üyeleri gibi partinin önde gelen isimleri katıldı. Bu toplantı ile birlikte Uşak'ta İYİ Parti'nin belediye başkan adayı resmi tekliğe Mohammad Gür olarak açıklanmış oldu.

meral akşener iyi parti

Kandil simitleri tezgâhlarda yerini aldı Kandil simitleri tezgâhlarda yerini aldı

akşener uşakta

Kaynak: CEMİLE KAYTAN