Sandıklı’da Mustafa Enis Arabacı coşkusu

Afyonkarahisar İYİ Parti Milletvekili aday adayı Mustafa Enis Arabacı ilçe ziyaretlerine aralıksız olarak devam ediyor. Sandıklı’da büyük bir coşkuyla karşılanan Arabacı’yı soru yağmuruna tuttular.

İYİ Parti Sandıklı İlçe Başkanı Emir Erkalan’nın karşıladığı Mustafa Enis Arabacı parti binasına çıktığında onlarca kişinin alkışları arasında karşılandı. Arabacı salonda bulunan tüm partililerle tokalaşarak hepsiyle tanıştı. İlçe Başkanı Erkalan’ın açılış konuşmasından sonra Mustafa Enis Arabacı’da bir konuşma yaptı. Arabacı siyasete girmesinden ve önce Afyonkarahisar’da sonrada Türkiye genelinde İYİ Parti’yi birinci parti yapıp Genel Başkan Meral Akşener’i Başbakan yapacaklarını söyledi.

Sizden aldığım enerji seçim sonun kadar yeter

Mustafa Enis Arabacı, “Sizdeki bu enerjiyi ve coşkuyu gördükten sonra Cumhurbaşkanlığı’nı alıp İYİ Partiyi Genel Başkanı Meral Akşener’in koyduğu hedef olan yeniden parlamenter sisteme geçme hedefinin işaretlerini görüyorum. Bu güne kadar birçok ilçeye gittim inanın sizin kadar kalabalık ve coşkulu olanı görmedim. İlçe Başkanımız Emir Erkalan, kadın kolları ve gençlik kolları başkanlarımı da kutluyorum. Burada çok iyi bir ekip çalışması gördüm.” dedi. Arabacı yaptığı konuşmadan sonra salonda bulunan herkese kendilerini tanıtıp isteklerini sordu.

İYİ Partili kadınlar tek tek kendini tanıtıp isteklerini ve neler yapılması gerektiği konusunda görüşlerini söylediler. Emekli öğretmenlerin çoğunlukta olduğu Sandıklı İYİ Parti yönetiminde sağlık ve kadına şiddetten ekonomik zorluklara kadar yaşadıkları sıkıntıları anlattı. En büyük sorunlarının gençlerin işsizliği olduğunun altını çizdiler. Konuşulanları tek tek not alan Mustafa Enis Arabacı, “Sandıklı ile ilgili birçok fikir sahibi olmamı sağladınız. Ne istediğini bilen bilinçli üyeler görüyorum. Sizden aldığım enerjiyle Afyonkarahisar’ın tüm ilçelerini gezebilirim”  dedi.

TOBB Genel Kurulunda oda başkanlarımıza önemli görevler verildi TOBB Genel Kurulunda oda başkanlarımıza önemli görevler verildi

Sandıklı İYİ Partili üyeler Mustafa Enis Arabacı ile birlikte fotoğraf çektirdikten sonrada tek tek de fotoğraf çektirmek için bir biriyle yarıştılar. Fotoğraf çekimi sırasında yolun karşı tarafından bir esnaf, “Sandıklı’ya hoş geldin bizim doktor” diye bağırması dikkat çekti. İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili aday adayı Arabacı gördüğü ilgiye teşekkür ederek el sallayarak karşılık verdi. Arabacı kısa bir şehir turu attıktan sonra Sandıklı’dan ayrıldı.