Akdağ Butik Otelde, Sandıklı Belediye Başkanı Dr. Mustafa Çöl, Belediye Başkan Yardımcısı Mehmet Öztopbaş, Sandıklı Thermal Park Otel Müdürü Ahmet Yılmaz Yavuz, Afyonkarahisar Termal Otel Genel Müdürleri, Hüdai Kaplıcaları İşletme Müdürü ve görevli personellerin katıldığı bir program yapılarak, turizm sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Başkan Dr. Mustafa Çöl heyete, Akdağ Tabiat Parkında yapılan çalışmalar hakkında bilgiler verirken, Afyonkarahisar’ın en büyük ilçesi olan Sandıklı’da tarihi, kültürel ve turizm çalışmaları hakkında detaylı bilgiler de verdiler.

Sandıklı Akdağ Butik Otel

Sandıklı için önemli bir tesis

Başkan Dr. Mustafa Çöl yaptığı açıklamada, “Bu muazzam otelin, benzersiz mimarisi ve etkileyici konumuyla birlikte, göl ve dağ manzarasıyla misafirlerini büyülediğine şahit olduk. Sandıklı Akdağ Butik Otel, ilçemizin turistik değerlerine değer katan önemli bir tesis olarak öne çıkacak. Turizmin geliştirilmesi ve bölgenin tanıtımına katkı sağlamak amacıyla gerçekleştirdiğimiz bu gezi, Akdağ’ın turizmde hak ettiği yeri almasına yönelik kararlılığımızı bir kez daha gösteriyor. Bu vesileyle, gezimizde bize eşlik eden; Sandıklı Termal Park Otel Müdürü Ahmet Yılmaz Yavuz, Afyon Termal Otel Genel Müdürleri ve değerli meslektaşlarına teşekkür etmek istiyorum. Onların rehberliği ve iş birliği, ilçemizin turizm potansiyelini daha da yükseltme yolundaki kararlılığımıza güç katmıştır” İfadelerine yer verdi.

Sabah namazında buluştular Sabah namazında buluştular

Sandıklı Akdağ Butik Otel

Daha geniş kitlelere tanıtılacak

Konuyla ilgili bir açıklama yapan Sandıklı Thermal Park Otel Müdürü Ahmet Yılmaz Yavuz ise, “Sandıklımızın termal turizm alanındaki zenginlikleri ve doğal güzellikleri, yapılan bu turizm atağı ile daha geniş kitlelere tanıtılarak bölge turizmine katkı sağlıyor. Başkan Dr. Mustafa Çöl’ün ilçemize turizm ve konaklama konularında yaptıklarını takdir ediyoruz. Bu bağlamda bu turizm alanının nasıl daha fazla geliştirip, daha fazla nasıl duyurulur onun çalışmalarını yapıyoruz.  Ben Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl’e ve ekibine, bu olumlu adımları atma konusunda ki çabalarından dolayı teşekkür ederim’’ diye konuştu.

Sandıklı Akdağ Butik Otel

Kaynak: BÜLTEN