SANAYİ ESNAFINDAN’DAN GENÇ’E BÜYÜK İLGİ

Milliyetçi Hareket Partisi Afyonkarihisar Milletvekili adayı Yücel Genç, Sanayi esnafının ilgi odağı oldu. Esnafların büyük ilgisiyle karşılaşan Genç, 14 Mayıs'ın Türkiye için bir kırılma ve kavşak noktası olduğunu söyledi. Genç  "Sizler vereceğiniz oylarla Türk ve 'Türkiye Yüzyılı'nın sayfalarını açacaksınız. Sizler vereceğiniz her oyla istikrar ve istiklalimizi parlak bir istikbale taşıyacaksınız." diye konuştu.

14 Mayıs’ta yapılacak olan 28. Dönem Milletvekili seçimleri için yoğun bir çalışma yapan MHP Adayı Yücel Genç, bugün MHP İl Yönetimi ve İlçe Yetimi ile birlikte Sanayi sitesini ziyaret etti. Sanayi esnaflarının büyük ilgisyle karşılaşan Genç, kendisine gösterilen bu ilgiye teşekkür ederek, ‘Her gün oy oranımızı artırarak yolumuza devam ediyoruz. Bana bu yolda gösterilen ilgi ve teveccühe teşekkür ederim’ dedi.

Genç yaptığı açıklamada, ‘ Genel Başkanımız Sayı Devlet Bahçeli’nin de ifade ettiği gibi, Emperyalizme esir düşmüş siyasetçiler bir masaya oturmuşlar ve karşımıza geçmişlerdir. Bunlar kimliğini kaybetmişler. Bunlar kökünden kopmuşlar. Bu yüzden zelil olup batmışlar, zillet olup çakılmışlar. Türkiye'yle hesabı olan kim varsa CHP'ye yoldaş, İYİ Partiye yandaştır. Terör örgütlerine bakınız, hepsi birden zillet ittifakının kanlı paydaşıdır. Yeminli Türkiye düşmanları zillet ittifakıyla sırdaştır. Hiç abartısız ifade etmek gerekirse, tehlike büyük, tehdit yakındır.Bu yüzden 14 Mayıs’ta yapılacak olan seçimler sıradan seçimler değildir, bu seçimlerde Türkiye yüzyılın sayfaları açılacaktır’dedi.