Afyonkarahisar Belediye Başkan Adayı Beytullah Karataş, Mecidiye Mahallesi'nde esnaf ve vatandaşlarla buluştu. Vatandaşların ilgi gösterdiği buluşmada Karataş, projelerini ve yönetim vizyonunu anlattı. Karataş, diğer adayların vaatlerini değerlendirirken, "Vaatler incelendiğinde karşımıza popülist ve her soruna hakim bir anlayış çıkıyor. Ancak derinlemesine bakıldığında, sadece sonuçlarla ilgilenen, nedenleri göz ardı eden pansuman projeler öne çıkıyor. Afyonkarahisar'ın sorunlarına yavaş adımlarla, içi boş vaatlerle çözüm bulunamaz. Biz, kibir ve torpil olmayan bir yönetim vaat ediyoruz. Afyonkarahisar, yeni bir soluğa ihtiyaç duyuyor. Yani Saadet Partisi'ne ihtiyacı var." şeklinde konuştu.

ALIN TERİ İLE KAZANANLARIN YANINDAYIZ

Karataş, konuşmasına şöyle devam etti: "Bugün yaptığımız saha çalışmalarında 'Yaşanabilir Afyonkarahisar' idealinin tohumlarını atıyoruz. Bizler, vatandaşları kandırmak değil, onları huzura, adalete ve gerçek kalkınmaya ulaştırmak istiyoruz. İtibardan tasarruf olmaz. Gösteriş ve şatafatla övünenlerin değil, halk ekmek büfelerinde kuyruğa girenlerin, hizmet götürülmeyen kenar mahalle sakinlerinin, hakkı yenen belediye personellerinin, hakkaniyetli bir kentsel dönüşüm bekleyenlerin, trafikte zamanını heba edenlerin, sefalete mahkum edilenlerin mücadelesini vereceğiz. Karanlık odalarda ihale paylaşanların değil, alın teriyle kazananların yanında olacağız ve mücadele edeceğiz."

ŞEHRİMİZİN GELECEĞİNİ İNŞA ETMEKLE SORUMLUYUZ

İl Başkanı Mısırlıoğlu’nun Ramazan bayramı mesajı! İl Başkanı Mısırlıoğlu’nun Ramazan bayramı mesajı!

Milli Görüş Belediyeciliği'ni Afyonkarahisar'a kazandırmakta kararlı olduklarını belirten Karataş, "Seçim projelerimizi büyük mega projeler olarak nitelendirmiyoruz. Saadet Partisi Belediye Başkan Adayı'nın her projesi zaten büyüktür. Projelerimizde; güçlü, müreffeh, üreten, özgür ve öncü bir Afyonkarahisar hedefliyoruz. Ayrıca vatandaşlarımız ve şehrimiz için dışardan gelen her projeye, atılan her adıma açığız. Bu teklifleri teraziye koyacak ve şehrimizin halkının lehine ise kimden geldiğine bakmaksızın destekleyeceğiz. Çünkü şehrimizin sadece bugününü kurtarmakla değil, geleceğini de inşa etmekle sorumlu olduğumuzu biliyoruz" dedi.  

Kaynak: BÜLTEN