“Partimiz Gücüne Güç Katarak İlerliyor”

MHP Afyonkarahisar Milletvekili Adayı Yücel Genç, mermerin başkenti Iscehisar da , MHP gücüne güç katarak yoluna devam ediyor’ dedi.

İscehisar’da  İlçe Başkanı Avni Azgın ile birlikte esnafları gezen Genç, seçmenlerle MHP nin seçim beyannamesini ve seçilmesi durumunda projelerini vatandaşlarla paylaştı.

Kendisinin de bir köylü çocuğu olduğunu söyleyen Genç, ‘ Köylünün, çaılşanın , iş insanlarını sorunlarını ve bunların çözüm önerilerini çok iyi biliyorum. Ben bir Avukat, bir Doktor değilim. Bu yüzden cafcaflı kelimeler bilmem. Ancak ben üreticinin sorunlarını, esnaflarımızın sorunlarını çok iyi biliyorum. Ben sizlerden biriyim’ diye konuştu.

Millet ittifakı ı da eleştiren Genç,  ‘ Zillet ittifakı ortakları utanmadan, sıkılmadan ABD'yi tatmin edeceklerini açıklıyor. HDP'nin kayyum partisi PKK'nın maske takmış yeni oluşumu Yeşil Sol Parti  alkışlayıp arkasında duruyor. Küresel düzeyde faaliyet gösteren düşünce kuruluşlarının sözcüleri, eli kalem kalem tutan gayri milli sefiller, sözde aydınlar, yerli ve yabancı kiralık gazeteciler, Mondros artıkları, Sevr hayranları, müzakereci çevreler  şak şakçılık yapıyor. Bunlara en iyi cevabı 14 Mayıs’ta sandıklarda sizler vereceksiniz’ dedi.