Öztaş Hızlı Başladı

AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili A.Adayı Adnan Öztaş seçim çalışmalarına hızlı başladı. Öztaş, sosyal medyadan yayınladığı mesajda “Tüm çabamız Afyonkarahisar için” dedi.

AK Parti Milletvekili A.Adayı Öztaş’ın sosyal medyadan yayımladığı mesajlar:

SANDIKLI MUHTARLAR DERNEĞİ BAŞKANLIĞI

Köylerde ve merkezde devletimizi temsil eden kıymetli Muhtarlarımızın dernek başkanlığını ziyaret ettim. Bizleri hoş sohbetiyle karşılayan aynı zamanda Şirinevler mahallesi muhtarımız Eşref Yıldırım ve dernek başkan yardımcımız aynı zamanda Tabtuk Emre mahallesi muhtarımız Ali Hançar muhtarımızı ziyaret ettim. Bu süreçte bizlere olan desteklerinden dolayı teşekkür ederim

AK PARTİ HOCALAR İLÇE BAŞKANLIĞI

Hocalar Ak parti ilçe Başkanımız Sayın Salih Sarı, Hocalar Belediye Başkanımız Sayın Ali Arslan ve İl genel Meclisi üyelerimiz kadın ve gençlik kolları başkanlarımız ve ilçe yönetim kurulu üyelerimizi ziyaret ettik. Bizlere göstermiş oldukları ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ederim.

Tüm çabamız Hocalar için

AK PARTİ KIZILÖREN İLÇE BAŞKANLIĞI

Ziyaretlerimize Kızılören ilçe başkanlığımız ile devam ettik. Gece gündüz hafta tatili demedin Türkiye Yüzyılı hedefleri için ve Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN’ı yüksek bir oy oranı ile seçebilmek için çalışmalara devam ediyoruz

Bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen Kızılören ilçe başkanımız Abdullah COŞKUN başkanımıza ve değerli yönetimine teşekkür ederim.

Tüm çabamız Kızılören için…