OLGUN’A 7’DEN 77’YE DESTEK

İYİ Parti Milletvekili adayı Av.Hakan Şeref Olgun seçim çalışmalarını sürdürüyor. İlçe, belde ve köy ziyaretleri kapsamında her kesimden büyük destek alan Olgun, 7’den 77’ye herkesin gönüllerine giriyor.

Ziyaretlerinde özellikle çocuklarla ilgilenen Hakan Şeref Olgun çocuklarla oyun oynuyor, genç ve yaşlılarla ülkemiz gündemini değerlendiriyor.

Bolvadin ilçesinde bir dizi ziyaretlerde bulunan Olgun, Bolvadin Gökçeyayla Mahallesinde, Ramazan Ateş’in , Kuzey Kafkas Karaçay Kültür ve Yardımlaşma Derneği'nde düzenlemiş olduğu iftar yemeğinde ağırlandı.

Kafkas kültürünün incelikli ve zarif misafirperverliğine bir kez daha şahit ve misafir olan Av.Hakan Şeref Olgun’a İYİ Parti İl Başkanı Muhammet Mısırlıoğlu ve Bolvadin İlçe Başkan Süleyman Toker ile partililer eşlik etti.

İftar yemeğinde konuşan Hakan Şeref Olgun; “ Ülkemiz için bir değer olan hemşehrilerimle birlikte, millete hizmet yolumda daha güçlüyüm. Yolumuz açık olsun. Dualarınız ve destekleriniz için çok teşekkür ederim”dedi.

KABİR ZİYARETLERİNDE BULUNDU

İftar yemeği öncesinde Bolvadin ilçe merkezinde de vatandaşlarla buluşan İyi Parti’ye destek isteyen Hakan Şeref Olgun, siyaseti kendisinden öğrendiğim Eski Sağlık Bakanı H.İbrahim Özsoy olmak üzere, Bolvadin eski Belediye Başkanı Mehmet Koçum ve Şehit Alpaslan Gümüş'ün kabirleri ziyaret etti.