Olgun O Vekile Seslendi: “Haddini Bileceksin’

İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun, bayramlaşmak için gittiği baba ocağı Çay ilçesinde büyük bir coşkuyla karşılandı.

Çay’da coşkulu kalabalığa seslenen Olgun; “Sizin evladınız, sizin çocuğunuz Hakan Şeref Olgun sizlerin desteğiyle sizi temsil edecek. Bunu kimse engelleyemez.  Çay’da fotoğraflarımı söktürten, arkamdan konuşan, seçim koordinasyon merkezinin kaldırılması için Çay belediyesine baskı yapan,  ilçede resimlerimizin asılmaması için adeta tehditler savuran, ilçe belediye başkanını partiden ihraçla tehdit eden, iftira atan o vekile sesleniyorum. Haddini bil, artık Çay’da Hakan Şeref Olgun var.  Herkes haddini bilip öyle konuşacak. Ama artık buralarda o kişi konuşamayacak”dedi.

Çay ilçe girişinden itibaren konvoylarla karşılanan İYİ Parti Milletvekili adayı Hakan Şeref Olgun, partili partisiz destek için gelen herkesle teker teker bayramlaştı. Çay İlçe merkezine kadar adeta düğün konvoyu gibi giren Hakan Şeref Olgun, ilçe merkezinde de vatandaşlarla bayramlaştı.

İyi Partinin diğer Milletvekili adaylarının da eşlik ettiği Çay ilçesinde seçim otobüsünün üzerine çıkarak konuşan Olgun, kendisi ve partisi için centilmenlik dışı hareket eden iktidar milletvekiline seslendi ve ‘haddini bil’ dedi.