Olgun, MHP Milletvekili Mehmet Taytak’ın İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’e yönelik eleştirilerine cevap verdi. Milletvekili Olgun; “İktidarın koltuk değneği milletvekili konuşmuş... Önce geçmişine bir bak sonra ağzını yıka destur iste sonra Sayın Meral Akşener'in adını ağzına al” dedi

.HADİ ORDAN!

BELEDİYE'DE HALK GÜNÜ DÖNEMİ BAŞLIYOR BELEDİYE'DE HALK GÜNÜ DÖNEMİ BAŞLIYOR

İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in TBMM grup toplantısındaki sözlerinin arkasında olduğunu ifade eden Milletvekili Hakan Şeref Olgun; “Kimin lafla vatanseverlik yaptığını, kimin milliyetçi olduğunu bu millet iyi biliyor. Kendi çıkarları için Milliyetçilik ayaklarıyla birbirlerine ağıza alınmayacak sözlerin ardından kol kola girenler milliyetçilikten vatanseverlikten söz edemez. Vatanın karış karış toprakları satılırken sesini çıkarmayan, iktidara destek veren bir partinin elemanı hele hiç söz edemez. Cumhuriyet’in kazanımları bir bir yok edilirken sesini çıkarmayan bir partinin elemanı hiç söz edemez. Bu ülkenin fabrikaları satılırken ağzını açmayan bir partinin elemanı şimdi ağzını açar olmuş. Hadi ordan” diye konuştu.

KİM CİDDİ KİM DEĞİL?

Daha önce Gazze için yapılan yürüyüşlere ve gösterilere seslenerek Gazze’ye Gidelim çağrısı yaptığını hatırlatan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun, teklifini yeniledi; “Gelin Gazze’ye gidelim uçak masraflarınız benden” dedi.

Milletvekili Olgun; “Gelin o kadar ciddi iseniz İncirlik üssünü kapatalım. Gelin o kadar ciddi iseniz uçak masraflarınız benden Gazze’ye gidelim. Gelin ciddi iseniz İHA’larımızı SİHA’larımızı Filistin’in emrine verelim. Gelin ciddi iseniz İsrail ile ticari ilişkilerimize son verelim. Öyle lafla, sosyal medyadan birkaç bir şeyler yazarak bu işler olmuyor. Hadi görelim ne kadar milliyetçiniz, hadi görelim ne kadar vatanseversiniz?” diye konuştu.

Editör: Afyon ZAFERİM