İktidar partisi milletvekillerinin ülkede yaşanan ekonomik sorunların kendileri değilmiş gibi hareket ederek vatandaşla adeta dalga geçtiklerini belirten Milletvekili Olgun; “Yaptıkları tek icraat yapacağız edeceğiz. Yaparsak biz yaparız biz çözeriz. Başka becerdikleri bir şey yok. Halkımızla resme dalga geçen bu zihniyet, utanma duygusunu da kaybetmiş durumda. Allah’ım bizi utandırma diye dua eden bu iktidarın bu duasını Allah kabul etti ki bunlarda utanma duygusu kalmamış. Biz de Allah’ım bunları ıslah etsin diye dua ediyoruz” diye konuştu.

TALEPLERİ İLETME YERİNE ÇÖZÜM ÜRETİN!

AK Parti Milletvekili Ali Özkaya’nın “Bilhassa Emekli vatandaşlarımızın maaşları ile alakalı taleplerini, ilgili makamlara ileteceğim” sözlerini eleştiren İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun, “Emekliyi bu hale getiren, emekliler arasında ayrımcılık yaparak uçurum yaratan siz değil misiniz” diye sordu.

İktidar partisinin, emeklinin taleplerini iletme makamı değil talepleri çözme makamı olduğunu ifade eden Milletvekili Olgun; “AK Parti Milletvekili Ali Özkaya talepleri ilgili makamlara iletmek için söz vermiş. Muhalefet makamlarına mı ileteceksin sana gelen talepleri? Bu ülkenin iktidarında olan bir partinin milletvekili talepleri iletme makamı değil çözüm makamıdır. Bu ülkenin çözüm makamındaki kişiler sorunları kime iletecekler. Demek ki; Sizin iktidar partisi milletvekilleri olarak sözünüz geçmiyor. Demek ki; iktidar partisi milletvekilleri gelen talepleri çözme sözü veremiyor. Demek ki; İktidar partisi milletvekilleri emeklinin taleplerini ancak ve ancak ilgili makamlara ileteceğine söz verebiliyor” şeklinde konuştu.

ÜLKEYİ BU HALE GETİREN SİZ DEĞİL MİSİNİZ?

İktidar partisi zihniyetinin kendini muhalefet partisi sandığını ifade eden İYİ Parti Milletvekili Hakan Şeref Olgun, “Bu ülkeyi bu hale getiren siz değil misiniz?” diye seslendi.

Ülkü Ocakları Başkanından üzücü haber! Ülkü Ocakları Başkanından üzücü haber!

Editör: Afyon ZAFERİM