Olgun, “Esnaf kan ağlıyor”

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, Bolvadin ilçesinde pazarcı esnafını ziyaret ederek, sıkıntılarını dinledi.

Olgun; “Bir kez daha gördük ki pazarcı esnafımız kazanamadığı gibi vatandaşlarla karşı karşıya geliyorlar. Esnaf kan ağlıyor” dedi.

İYİ Parti Bolvadin İlçe Başkanı Süleyman Toker ve beraberindekilerle Bolvadin pazarcı esnafını ziyaret eden Hakan Şeref Olgun, Bolvadin için yapacakları çok şeylerin olduğunu söyledi.

İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, “Pazarcı esnafımız yaşanan pahalılıktan dolayı vatandaşlara karşı karşıya gelen ilk kişilerdir. Pazarcı esnafı fiyatların yüksekliğinden şikayetçi olurken, vatandaşın şikayeti ve tepkisine de maruz kalıyorlar. Pazarcı esnafımızdan yaptığımız alışverişte bir kez daha gördük ki; vatandaşın alım gücü her geçen gün düşüyor. Buna bir dur demek gerekiyor. Buna dur diyecek halkımızın 14 Mayıs’ta yapılacak seçimlerle sandıkta dur diyeceğine inanıyorum. Bolvadin için yapacağımız çok şey olduğuna inanıyorum. Bolvadinli hemşerilerimizin bize gösterdikleri güvenle bunun altında İYİ Parti olarak kalkacağız” dedi.

Pazarcı esnafı ve vatandaşların yakın ilgisiyle karşılanan İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Av. Hakan Şeref Olgun, ilçe ziyaretlerini aralıksız sürdüreceğini kaydetti.

Haber Kaynak : BEYAZ BELGE