OLGUN, “BİRLİKTE BAŞARACAĞIZ, İYİ OLACAĞIZ”

İlimiz siyasetine yeni bir ses yeni bir soluk getiren İYİ Parti Milletvekili adayı Av.Hakan Şeref Olgun, halkın içinde sorunları dinliyor, talepleri alıp çözüm önerilerini not alıyor.

Seçim sürecin başladığı andan itibaren gece geç saatlere kadar Seçim koordinasyon merkezinde partililerle gündemi değerlendiren, seçim planlarını yapan, sabahın erken saatlerinden itibaren halkın arasına inen Milletvekili adayı Av.Hakan Şeref Olgun, gittiği her bölgede seçmenlerden büyük teveccüh görüyor.

İlimiz genelinde gitmediği ilçe, belde, köy ve kasaba kalmayan Olgun, ülkemizin ve ilimizin sorunlarını çok iyi bildiğini belirterek, vatandaşların sorunlarına da çare üretiyor.

OLGUN İÇİMİZDEN BİRİ

Olgun’u karşılarında gören vatandaşlar, kendilerinden biri olarak gördükleri Olgun’a sorunlarını çok rahatlıkla anlatabiliyorlar.

Ziyaretlerinde açıklamalarda bulanan İYİ Parti Milletvekili Av.Hakan Şeref Olgun; “Bu seçim, ülkemizin yaşadığı sorunların son bulduğu aydınlık yarınların inşasına başlanacağı bir seçim olacaktır. Hayat pahalılığını, liyakatsiz ve adaletsizlik yönetim tarzını suni gündemlerle unutturmak isteyen iktidar ve yandaşlarının çabası halkımızın sağduyusu karşısında hezimete uğrayacaktır. Herkes çok iyi bilmelidir ki İYİ Parti Cumhuriyetimizin, devletimizin bekasının, halkımızın refahının, adaletin ve liyakatin teminatı olacaktır.

Hedefimiz; bu ucube Cumhurbaşkanlığı sistemini tüm olumsuzluklarıyla tarihe gömmek, Güçlendirilmiş Parlamenter Sistemde Genel Başkanımızı Başbakan görmek, İYİ Partimizi Türkiye’nin birinci partisi yapmaktır. Son gücümüze kadar sahada olacağımıza söz veriyoruz” dedi.

NİYETİMİZ HAYIR, AKIBETİMİZ DE HAYIR OLUR İNŞALLAH

Halkımızdan destek ve dualarını isteyen Olgun, “Her koşulda içinizden biri olarak, kimseyi ayrıştırmadan, herkesin sorununu çözmek için seferber olacağım. Güçlü Türkiye, mutlu Afyonkarahisar ve aydınlık bir geleceği hedeflediğimiz bu süreçte hepinizin desteğine, yardımına ve dualarınıza talibim. Niyetimiz hayır, akıbetimiz de hayır olur inşallah”dedi.