Okul Sporları Futsal Müsabakaları sona erdi

Okul Sporları faaliyet programında bulunan Futsal Yıldız Kız-Erkek müsabakaları Süleyman Demirel Fen Lisesi Spor Salonunda sona erdi. Şampiyon olan takımlar

Spor kenti Afyonkarahisar’da Okul Sporları kapsamında müsabakalar düzenlenmeye devam ediyor. Yıldız erkekler futsal müsabakalarında 60 takım, yıldız kızlar futsal müsabakalarına ise 30 takım katılım sağladı.

Şampiyon takımlar belirlendi

Yıldız erkekler kategorisinde; Hoca Ahmet Yesevi Ortaokulu birinci, Yüksel Varlı Ortaokulu ikinci, Neziha Arslan Ortaokulu üçüncü, Salar Ortaokulu dördüncü oldu. Yıldız kızlar kategorisinde ise; Çayırbağ Gazi Ortaokulu birinci, Çobanlar Ortaokulu ikinci, Akharım Ortaokulu üçüncü, 27 Ağustos Ortaokulu ise dördüncü oldu.

Düzenlenen müsabakalara yönelik olarak konuşma yapan Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu: “Okul Sporları kapsamında şehrimizde birçok müsabaka düzenledik. Hamd olsun okullarımızın ilgisi yüksek. Her spor branşında gün geçtikçe katılım da artıyor. Bugün burada futsal karşılaşmaları neticesinde başarılı olan takımlara madalya ve kupalarını takdim ettik. İnşallah takımlarımız grup müsabakalarında da şampiyon olacak ve Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi temsil edecekler. Ben buna bütün kalbi duygularımla inanıyorum. Müsabakalarda emeği geçen; bütün mesai arkadaşlarıma ve beden eğitimi öğretmenlerine yürekten teşekkür ediyorum” ifadelerinde bulundu.

Futsal final maçlarının oynanmasının ardından düzenlenen ödül töreni ile dereceye giren takımlara kupa ve madalyaları; İl Müdürü Kasapoğlu, Spor Hizmetleri Müdürü Yılmaz Erşen ve Okul Sporları Şube Müdürü Adil Kamberoğlu tarafından takdim edildi.