AFSÜ Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Ümit Dündar başkanlığında, Afyonkarahisar Sağlık Bilimleri Üniversitesi(AFSÜ) Öğrenci Toplulukları ve Kulüpleri Koordinasyon Kurulu toplandı.

Rektörlük Toplantı Salonunda yapılan toplantıya, Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdür Yardımcısı Prof. Dr. Müjgân Özdemir Erdoğan, Diş Hekimliği Fakültesi Öğretim Üyesi Doç. Dr. Ömer Ekici, Eczacılık Fakültesi Dr. Öğr. Üyesi Nurnehir Baltacı Bozkurt, Atatürk SHMYO Öğr. Gör. Mehmet Ali Telli, Bolvadin SHMYO Öğr. Gör. Merve Akpınar Yılmaz ve Şuhut SHMYO Öğr. Gör. Kevser Pamuk ile Sağlık, Kültür ve Spor (SKS) Daire Başkanı Filiz Özden Yılmaz ve ilgili SKS personeli katıldı.

KARAR ALINDI

Öğrenci kulüp ve topluluklarının akademik danışmanları ve başkanlıklarında yapılacak değişikliklerin görüşüldüğü kurulda, “Dermokozmetik”, “Kadın Araştırmaları”, “Hayvan Hakları” ile “Kitap ve Söyleşi” isimli yeni toplulukların kurulması kararlaştırıldı. Kurul, AFSÜ öğrenci kulüp ve topluluklarının “Afyonkarahisar Engelsiz Yaşam Bakım Rehabilitasyon ve Aile Danışma Merkezi” ile koordine edebileceği etkinlikleri de istişare etti. >>AFYON ZAFER 

Kumalar Yaylası'nı Beyaza Bürüyen Kar Yağışı Kumalar Yaylası'nı Beyaza Bürüyen Kar Yağışı