Can Dostlar projesi ile aldıkları ödülü değerlendiren OEDAŞ Genel Müdürü Fuat Celepci, “Kamu kurumları, sivil toplum ve bölge halkının destekleriyle büyüyen Can Dostlar sosyal sorumluluk projemizin adını uluslararası arenada duyurmanın gururunu yaşıyoruz.” dedi. Proje geçtiğimiz aylarda da bir başka uluslararası ödül programı olan Best Business Awards’ta ödüle layık görülmüştü.

Osmangazi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (OEDAŞ), Can Dostlar sosyal sorumluluk projesi ile yirmincisi düzenlenen küresel ödül programı Stevie International Business Awards’ta (Uluslararası İş Ödülleri), Avrupa’da Yılın Kurumsal Sosyal Sorumluluk Programı kategorisinde altın ödül kazandı. OEDAŞ’ın 2021 yılında hayata geçirdiği proje kapsamında şirketin hizmet bölgesinde yer alan Afyonkarahisar, Bilecik, Eskişehir, Kütahya ve Uşak olmak üzere toplam beş şehirdeki sokak hayvanlarının beslenme ve barınma ihtiyaçları karşılanırken kısırlaştırma, bakım ve tedavilerini gerçekleştiren kamu kurumlarına da tıbbi cihaz desteğinde bulunuluyor.

 “CAN DOSTLAR HER KESİMİN SAHİPLENDİĞİ BİR PROJEYE DÖNÜŞTÜ”

KÖKSAL HEDEFE İLERLİYOR KÖKSAL HEDEFE İLERLİYOR

Ana faaliyet alanları olan elektrik dağıtım hizmetinin yanı sıra topluma, çevreye, tüm canlılara ve kültüre katkı sunmaya yönelik projeleri hayata geçirdiklerini söyleyen OEDAŞ Genel Müdürü Fuat Celepci, “Bu yaklaşımla hizmet verdiğimiz bölgeden başlayarak, sürdürülebilir ve katma değer yaratan projeler üretiyoruz. Pandemi döneminde saha çalışanlarımızın önerisi ile başlattığımız Can Dostlar sosyal sorumluluk projemiz de kısa sürede gerek kamu kurumları gerek sivil toplum kuruluşları gerekse vatandaşlarımız olmak üzere her kesimin sahiplendiği, uluslararası çapta ses getiren bir projeye dönüştü. Dünya genelinde 61 ülkeden 3.700 kuruluşun başvurduğu bu büyük ve prestijli organizasyonda kendi kategorimizde altın ödül almanın gururunu ve mutluluğunu yaşıyoruz.” diye konuştu

#afyonkarahisar #afyonhaber #afyonzafer #odedaş #award #avrupa #elektirik #şirket #küresel #genel #müdür #fuatcelebi

afyonkarahisar, afyon haber, afyon zafer, odedaş, award, avrupa, elektirik, şirket, küresel, genel, müdür, fuat celebi

Editör: Afyon ZAFERİM