TALEP VE ÖNERİLER DİLE GETİRİLDİ

OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir ve yöneticilerin ev sahipliğinde gerçekleşen ilk görüşmeye Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve 22 muhtar katıldı. OEDAŞ yetkilileri hayata geçirdikleri çalışmalar ve yeni projeleri hakkında bilgi verirken muhtarlar da talep ve önerilerini dile getirdi.

Elektrik dağıtım hizmeti şirketi Osmangazi Elektrik Dağıtım AŞ(OEDAŞ), Afyonkarahisar genelindeki muhtarlar ile yaptığı görüşmeleri sürekli hale getirdi. Artık her hafta farklı mahallelerden muhtarları ağırlayacak olan OEDAŞ’ın ilk davetine Muhtarlar Derneği Başkanı Suat Uygur ve 22 muhtar katıldı. OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürlüğü’nde gerçekleşen ve teknik birim yöneticilerinin de katıldığı buluşmanın ev sahipliğini ise OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir üstlendi. Görüşmede OEDAŞ yetkilileri, güvenli ve sürdürülebilir elektrik arzı sağlama hedefiyle gerçekleştirdikleri çalışmalar hakkında muhtarlara bilgi verdi. Muhtarlar ise mahallelerive köyleri ile ilgili talep ve önerilerini paylaştı. Yapılan fikir alışverişinden memnuniyet duyduklarını dile getiren muhtarlar, OEDAŞ yetkililerine teşekkür etti.

 “HİZMET KALİTEMİZİ ARTIRIYORUZ”

Afyonkarahisar genelinde toplam 871 muhtar olduğunu söyleyen OEDAŞ Afyonkarahisar İl Müdürü Cafer Demir, “Şehir merkezimizden köylerimize kadar her yerde adeta gözümüz kulağımız gibi olan tüm muhtarlarımızla sürekli olarak iletişim halindeyiz. Kendileriyle gerek yüz yüze gerek telefonda görüşüyor, böylece hem yaptığımız çalışmalar hakkında bilgi veriyor hem de bölgelerine yönelik taleplerini dinliyor, fikir alışverişinde bulunuyoruz. Artık bu yüz yüze görüşmeleri düzenli hale getirdik, her hafta farklı bölgelerden muhtarlarımızı İl Müdürlüğümüzde ağırlayacağız. İlk buluşmamız da çok verimli geçti, ziyaretlerinden dolayıteşekkür ediyoruz. Muhtarlarımızın değerli katkıları sayesinde tüketicilerimize sunduğumuz hizmet kalitemizi de daha fazla artırma imkanı buluyoruz” dedi.

AFJET GES sona geldi! AFJET GES sona geldi!

Editör: Afyon ZAFERİM