Oda Başkanlarından Zeybek Başkan'a Ziyaret

Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek’i Afyonkarahisar Esnaf ve Sanatkârlar Odalar Birliği (ESOB) Başkanı Cengiz Üstün ve oda başkanları ziyaret etti.

Esnaf ve Sanatkârların talep ve önerilerini her ortamda dinleyerek çözüme kavuşturan Belediye Başkanımız Mehmet Zeybek, sık sık oda başkanlarıyla da bir araya gelmeye devam ediyor. Zeybek Başkanı ESOB Başkanı Cengiz Üstün’ün yanı sıra, Esnaf ve Sanatkarlar Kredi Kefalet Kooperatif (ESKKK) Başkanı Mahmut Emin Birliktir, Madeni Sanatkarlar Odası Başkanı Mustafa Yılmazaslan, Berber ve Kuaförler Odası Başkanı Suat Uygur, Şoförler ve Otomobilciler Oda Başkanı İbrahim Karataş, Giyim Eşyası İmalat ve Satıcıları Odası Başkanı Hüseyin Karnıbüyük, Kahveciler ve Çay Ocakları Esnaf Odası Yusuf Selçuk Yıldırım birlikte ziyaret ettiler.

ESNAFIMIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ

İYİ Parti’den Milletvekili aday adaylığına 22 başvuru İYİ Parti’den Milletvekili aday adaylığına 22 başvuru

Oda başkanlarından esnaf ve sanatkarın sorunlarını dinleyen Zeybek başkan, taleplerin bir an önce çözüme kavuşması için ilgili müdürlüklere gerekli talimatları verdi. Göreve geldiği günden itibaren esnaf ve sanatkarın hep yanında olduklarını hatırlatan Zeybek Başkan, pandemi döneminde belediye olarak esnaflara yaptıkları desteklerden bahsetti. Özellikle belediyeye ait işyerlerinde kiracı olan esnaflaramıza önemli ölçüde kolaylık tanıdıklarını belirten Başkan Zeybek, toplu taşımada servis ücretlerinin alınmamasından esnaflara nakdi yardıma kadar bir çok destekte bulduklarını söyledi.

BAŞKANIMIZ SORUNLARA ANINDA ÇÖZÜM BULUYOR

ESOB Başkanı Üstün, Başkanımız Mehmet Zeybek’in esnaf ve sanatkara kapısını daima açık tuttuğunu ve her bir talebi yerine getirmek için çaba sarf ettiğini söyledi. Sorunları çözümü konusunda esnafa destek olan Zeybek Başkana teşekkür eden Üstün, “Başkanımız sağ olsun esnaf ve sanatkarımızın en büyük destekçilerinden birisidir. Bizlerde taleplerimizi tüm oda başkanlarımızla birlikte iletiyoruz. Başkanımızda sağ olsun anında çözüm buluyor. Esnafımıza gösterdiği hassasiyet ve destekten dolayı teşekkür ediyorum” dedi.