İçerisinde Jeotermal su kullanılan tesisimizde; Kür merkezi, Çamur, Aquapark, Yüzme havuzu, Masaj, Spa gibi etkinliklerin yanı sıra, yöresel lezzetlerin hayat bulduğu lezzetli mutfağı, güler yüzlü personelleri ve uygun fiyatlarıyla vatandaşlarımız tarafından, sonbahar ve kış sezonu içinde büyük rağbet görmektedir.

Konuyla ilgili olarak Belediye Başkanımız Dr. Mustafa Çöl şu ifadelere yer verdi. “Sandıklı Termal Otelimiz olarak, misafirperverlik ve kalite anlayışımızı her zaman en üst seviyede tutmaya devam ediyoruz. Özellikle Aralık ayında başladığımız bu yoğun misafir ağırlama süreci, otelimizin ne kadar çok tercih edildiğini gösteriyor. Bu, bizi gururlandırıyor ve aynı zamanda bize sorumluluklarımızı daha da artırma fırsatı sunuyor” dedi

“MİSAFİRLERİMİZİN  MEMNUNİYETİ ÖNCEL

Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl “misafirlerimizin memnuniyeti”  en önemli önceliği olduğunu vurgulayarak şu sözleri söyledi  “Otelimizin bu kadar çok misafiri ağırlayabilmesi, hem yerel hem de ulusal turizme katkı sağlamamızın bir göstergesidir. Bu süreçte tesisimizde bulunan termal kaynaklarımızdan faydalanarak sağlık ve huzur dolu bir tatil geçirmek isteyen misafirlerimize en iyi hizmeti sunmaya çalıştık. Bu süreçte otelimizdeki çalışanlarımızın özverili çalışmaları sayesinde bu başarıyı elde ettik. Otelimizin temizliği, hijyen standartları ve konforu, misafirlerimizin rahat bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağladı. Misafirlerimizin memnuniyeti, bizim için en önemli önceliktir” dedi

ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYUYORUZ

“ Bizlere olan güveninizi boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” diyen  Sandıklı Belediye Başkanı Mustafa Çöl sözlerini şu sözlerle sonlandırdı  “Sandıklı Termal Otelimiz olarak, misafirlerimizi ağırlamaya devam etmekten ve daha fazla kişiye hizmet verebilmek için çalışmaktan gurur duyuyoruz. Bizlere olan güveninizi boşa çıkarmamak için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz .Bu vesileyle siz değerli vatandaşlarımıza Otelimize gösterdikleri yoğun ilgiye teşekkür eder, gelecek dönemlerde de sizleri Sandıklı Termal Otelimizde ağırlamaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isterim.” ifadelerini kullandı.

Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi! Afyon Belediyesinin ücretsiz otopark hizmeti vatandaşı etkiledi!

Editör: Afyon ZAFERİM