Başkan Şahin, “Kent Estetiği Çalışmaları ile İscehisar Işıl Işıl Oldu” Başkan Şahin, “Kent Estetiği Çalışmaları ile İscehisar Işıl Işıl Oldu”

Mustafa Tarlacı, Başkan Şahin’i Ziyaret Etti

İscehisar Belediye Başkanı Ahmet Şahin, Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tarlacı ile “Gündüz Bakım Evi” Projesini Görüştü

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı Sosyal Yardımlar Genel Müdür Yardımcısı hemşehrimiz Mustafa TARLACI, Belediye Başkanımız Ahmet ŞAHİN’i makamında ziyaret etti.

Tarlacı, “Ankara’da bizleri sürekli ziyaret eden Başkanımız Ahmet Şahin taleplerini dile getirerek İscehisar’a davet etti. Başkanımızı ziyaret ederek Bakanlığımız ve Belediye işbirliğinde İscehisar'lı vatandaşlarımıza hizmet konusunda ne yapabiliriz, hangi yatırımları kazandırabiliriz diye istişarelerde bulunduk. İscehisar’da çalışan aile bireylerinin çokluğunu göz önünde bulundurarak, bakıma muhtaç bireyleri sabah işe giderken bırakıp akşam alabilecekleri “Gündüz Bakım Evi” projesinde karar kıldık. Gerekli çalışmaları tamamlayarak projeyi en kısa sürede hayata geçireceğiz.” dedi.

Başkan Şahin, “Genel Müdür Yardımcısı Mustafa Tarlacı’nın ziyareti, göstermiş olduğu hassasiyet ve destekler dolayısıyla kendisine teşekkür ediyorum. İlçemizin ihtiyaçları doğrultusunda yeni kazanımlar için çalışmaya devam edeceğiz. ” dedi.

Başkan Şahin, günün anısına Tarlacıya mermer satranç takımı hediye etti.