Mustafa Enis Arabacı’ya İlçelerde Yoğun İlgi

 İYİ Parti’den Milletvekili aday adayı olmasından sonra partide büyük bir rüzgar estiren Mustafa Enis Arabacı gittiği her yerde büyük bir ilgiyle karşılanıyor. Bolvadin, Çay, Çobanlar’la başladığı ilçe ziyaretlerine baba yurdu Şuhut’ta devam etmişti. DinarBaşmakçı, Dazkırı ve Kızılören’i ziyaret eden Mustafa Enis Arabacı ilçe başkanlıklarını ziyaret ettikten sonra esnaf ziyaretine çıktı. 

Vatandaşların Mustafa Enis Arabacı’ya yoğun ilgi gösterdikleri gözlendi.

DAHA İYİ BİR HAYAT MÜMKÜN 

Gittiği her yerde, “Bizim doktor” diye karşılanan Mustafa Enis Arabacı gördüğü ilgi karşısında memnun olurken, “Hepinize teşekkür ediyorum. Bu kadar ilgi göreceğimi inanın bilmiyordum. Ne kadar doğru bir karar verdiğimi sizlerin sevgisini görünce anladım. İnanın yaşadıklarımız bir kader değil, daha iyi bir hayat mümkün. Bunu da sizlerle birlikte başaracağız” diye konuştu. 

SEÇİM ÇALIŞMALARI DEVAM ETTİ

Çölovası ilçelerine Dinar’da Başlayan Arabacı, İlçe Başkanı Orhan Kürkçü’yü ziyaret etti. Başkan Kürkçü, Arabacı’yı yolda karşıladı. Birlikte ilçe binasına çıkarak yönetim kurulu üyeleri ve partililerle bir araya geldi. Arabacı daha sonra Başmakçı İlçe Başkanı Ahmet Sinkay’ı, Dazkırı İlçe Başkanı Metin Özbay ve Kızılören Mehmet Topkaya’yı ziyaret ederek seçim çalışmalarını sürdürdü.

ARABACI İLE İYİ PARTİ'YE KATILDILAR

Yakın zamanda İYİ Parti'ye katılarak Milletvekili aday adayı olan Mustafa Enis Arabacı ile birlikte partiye gelen üye başvuruları arttı. Özellikle Arabacı'nın memleketi olan Şuhut'ta üst düzey isimler partilerinden istifa ederek İYİ Parti'ye katılmaya başladı. Toplantıda başta Şuhut'un sevilen simalarından Milliyetçi Hareket Partili Belediye meclis üyesi Murat Dede hem meclis üyeliğinden hem de partisinden istifa ederek İYİ Parti'ye katıldı. Diğer yandan MHP Şuhut eski İlçe Başkanı ve Sanayici Çetin Çiftçi, emekli sağlık memuru Orhan Dönmez'de MHP'den istifa ederek İYİ Parti ailesine katıldı.