Türkiye'nin önde gelen düşünce adamlarından Sezai Karakoç, vefatının ikinci yılında politika dünyasından anma mesajlarıyla anılıyor. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Arslan'ın yaptığı paylaşımda, Karakoç'un şiirlerine ve inancına olan sıkı bağının altı çizildi.

Kamyoncular tesis yetersizliğinden sıkıntı yaşıyor! Kamyoncular tesis yetersizliğinden sıkıntı yaşıyor!

Sezai Karakoç, edebiyat ve düşünce dünyasında üzerinde önemle durulmuş, eserleri ve fikirleriyle iz bırakmış bir isim olarak tanınıyor. AK Parti Afyonkarahisar Milletvekili Arslan, Karakoç'un 'kader' ve ilahi takdire dair dizelerini alıntılayarak, onun Kudüs sevgisine ve fikirlerine olan bağlılığını vurguladı. Anma mesajında, Karakoç'un dava adamı yönüne işaret edildi ve onun yazılarındaki mürekkebin inancını nasıl yansıttığını belirtti.

Milletvekili Arslan, Karakoç'un vefatının ikinci yılında sosyal medya üzerinden yayınladığı mesaj ile merhum şairi rahmetle andı. Karakoç'un düşüncelerinin ve edebi mirasının, ölümünün üzerinden geçen zamana rağmen hala etkili olduğunu belirten Arslan, Karakoç'un anıları ve eserlerinin gelecek nesillere de ışık tutmaya devam edeceğini vurguladı.