“Mücadelemiz son güne kadar devam edecek”

Zafer Partisi İl Başkanlığı, son gelişmelerden sonra bir basın açıklaması yaptı.

İl Başkanı Ahmet Bilal Öztürk’ün basın açıklaması:

“Değerli Afyonkarahisar’lı hemşehrilerim yaşanan son gelişmelerden sonra Zafer Partisi ve Ata İttifakı Cumhurbaşkanı Adayımız Dr.Sinan Oğan’la alakalı Muharrem İnce gibi adaylıktan çekilme dedikodularını duyuyoruz. Tarafımızca yapılmayan hiçbir açıklamaya ve söylentiye itibar etmeyiniz. Mücadelemiz son güne kadar devam etmektedir.

Vekil adylarımız sokak, mahalle, köy, belde, ilçe ayırt etmeksizin tek tek el sıkarak, kucaklaşarak en önemlisi de halkı dinleyerek çalışmaya son güne kadar devam ediyor.

Her günün sonunda değerlendirme toplantıları yapıyoruz. 1. Sıra vekil adayımız Elif Kasap Öztürk sahanın nabzını şu şekilde özetliyor;

Teşekkür eden büyük bir kesim var ve bu kesim diyor ki;

‘’ Bizleri seçeneksiz bırakmadığınız için, iki terör örgütü destekli ittifaklara oy vermek zorunda bırakmadığınız için teşekkür ediyoruz.’’

40 okulun katıldığı yarışma sona erdi 40 okulun katıldığı yarışma sona erdi

Bu gurur ve mutlulukla çalışmaya yılmadan, yıkılmadan devam ediyoruz.

Bizler Zafer Partisi olarak diğer partiler gibi hazine desteği almıyoruz ve çoğu aday gibi çok zengin de değiliz. Hayatında yokluk nedir bilmeyen adaylar halkın derdini nasıl anlayacak bunu çok merak ediyorum? Bir somun ekmeğin fiyatını sorsanız cevap veremeyecek adaylardan değil, halkın içinden halkın sesi olacak bir aday olmanın da gururunu yaşıyorum.

Onlarca otobüs giydiremiyoruz belki, milyonlarca lira harcayacak bütçemiz yok belki ama bazı ayrıcalıkları almak için terörle yan yana yürüyen partilerin adayı olmadığım için de gururluyum.

Türk Milliyetçilerini hafife alanlar varsa 15 Mayıs günü aldandıklarını fark edecekler. Önceki dönemlerde MHP , Ülkü Ocakları,İyi Parti, Ak Parti yönetimlerinde bulunanlar ayrıca destek veren seçmenden bu dönem için Zafer Partisine destek olacaklarının ve sahada çalışacaklarının sözünü aldığımız o kadar çok insan var ki inşallah seçim günü sandıkta da bunu göstereceklerinden şüphem yok.

Zafer Partisi ve Sinan Oğan desteği tüm Türkiye’de olduğu gibi Afyon’da da çığ gibi büyüyor. Afyon halkı her şeyin farkında, küçük parti, ilk defa seçime giren parti düşüncesiyle oy boşa gidecek diye algı yapanlara aldanmayın diyerek insanlara doğruyu göstermenin çabası içerisindeyiz.

Tüm vekil adaylarımıza İl Başkanı olarak bu özverili ve karşılıksız çabalarından dolayı teşekkür ediyorum.

Türk Milliyetçilerinin tek çatı altında toplandığı güne şimdiden selam olsun…”