Buluşmaya İYİ Parti Grup Başkanvekili Müsavat Dervişoğlu, İYİ Parti Teşkilat Koordinatörü ve Bursa Milletvekili Hasan Toktaş, İYİ Parti Afyonkarahisar Milletvekili Hakan Şeref Olgun ve birçok partili katıldı.

Toplantıda yaklaşan yerel seçimler ve İYİ Parti'nin stratejileri ele alındı. Mısırlıoğlu ve beraberindeki heyetin ortak görüşü, İYİ Parti'nin tüm illerde ve ilçelerde kendi adayıyla seçim yarışına gireceği oldu. Mısırlıoğlu, toplantıya katılanlara teşekkürlerini ileterek, böyle bir toplantının zafere giden yolda önemli bir adım olduğunu belirtti.

Vergi ödemek için kesinlikle MALİYE’ye gitmeyin Çünkü… Vergi ödemek için kesinlikle MALİYE’ye gitmeyin Çünkü…

Başkan Mısırlıoğlu, İYİ Parti'nin ülkemizin geleceği için büyük fedakarlıklar yaptığını ve her zaman ülke menfaatleri doğrultusunda hareket ettiğini söyledi. Geçmişte yapılan ittifakların artık geçmişte kaldığını belirten Mısırlıoğlu, bundan sonra İYİ Parti'nin kendi adaylarıyla seçimlere gireceğini vurguladı. Ülke bekasını ön planda tuttuklarını ifade eden Mısırlıoğlu, İYİ Parti'nin güçlü kadrolarıyla Afyonkarahisar'da ve tüm ülkede belediyelere talip olduklarını ve partiyi hak ettiği noktaya ulaştırmak için gece gündüz mücadele edeceklerini sözlerine ekledi. AFYON ZAFER 

Editör: Afyon ZAFERİM